Deri Sarkması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kamaist tarafından 30 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Kamaist

Kamaist Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar 7 ay önce 3-4 ay içinde 25 kiloya yakın kilo verdim ve derim elimle tutulunca oldukça uzuyor..derinin çekmesi yada gerilmesi kendini toparlaması için bişey yapılabilir mi?4günlük programın dahilinde 4 gün boyunca karın hareketlerini yapıyorum 2 ay oldu başlayalı ama ben pek bir toparlanma görmedim..lakin göğüs ve kol bölgem gayet güzel çalışıyor programda bi sorun yok yani..teşekkürler şimdiden..ayrıca boy 1.72 kilo 78 bench pressde 75 kg yapabiliyorum şu an,bu normal midir az mıdır?

Son düzenleme: 30 Nisan 2011
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sarkmaların asıl sebebi biliçsiz ve çabuk kilo vermektir.aslında birkaç neden daha var ama en önemlisi hızlı bir şekilde kilo vermektir

doktora gitmenizi tavsiye ederim

3. Kamaist

Kamaist Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    farkındayım hızlı kilo vermek olduğunun lakin sporla beden bunu toplamaz mı yada zamanla?

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    resım koyarsanız cok daha sağlıklı bılgıler verebılırız benım dusundugum gıbı fazla bır sarkma varsa amelıyat ıle alıyorlar onu doldurmak mumkun degıl ama sızın suan nasıls arktıgını bılmedıgım ıcın kesın konusamayız doktora gorunmek en ıyısıdır ne yapmanız gerektıgını anlatır

5. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Bende salonda çalışıyorum orda da kilolu arkadaşlarım vardı hepsinde sarkma oldu genelde kilo verildi mi vücutta bir sarkma oluyor gözlemlediğim kadarıyla.Ayrıca bazı arkadaşlarımda hem sarkma ve sarkan yerlerde çiller vardı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:18 ----------

Soğuk suyla yıkanırsan sarkan yerler sert ve düzgün gözükebilir.Bence sıcak suyla duş aldıktan sonra bir de 1 dk lık soğuk suyla duş al soğuk su vücudu daha sıkı gösteririr.

6. Kamaist

Kamaist Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    http://i55.tinypic.com/oczly.jpg
    http://i54.tinypic.com/zu2vyg.jpg
    http://i55.tinypic.com/28sabtf.jpg

aşırı değil gibi ama arkadan çekince derimi göbeğim kayboluyor..özellikle oturduğumda yada yattığımda daha belli oluyor..

Son düzenleme: 1 Mayıs 2011
  7. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Fotoğraflara baktım o kadar da sarkma yok doğal yani.Güzel bir sorunun yok gibi gözüküyor o kadar kafaya takma.Ayrıca trapezlerin bayağa gelişmiş diğerlerine oranla.Diğerleride iyi gelişmiş yalnız trapezler bayağı var.

Kamaist bunu beğendi.
  8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    resımlere baktım benım dusundugum sarkma gıbı degıl sporla gecer en azından amelıyat gerekmıyor karın ve mıde calısın yanı eksık etmeyın calısmanız gerek onun dısında komple vucut calısınca yavas yavas duzelmesı gerekıyor

ben cok cıddı sarkma dusunmustum onlarıda mecbur amelıyat ıle keserek alıyorlar.

Sambora ve Kamaist bunu beğendi.
  9. Sambora

Sambora Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bendede var üst karnı sıkınca baklavalar birazda olsa çıkıyor fakat alt karında sorun var yıl sonuna kadar salona gidicek durumum yok evde çalışıcam öncelikle sarkmayı halletmek istiyorum.Tavsiye edebileceğiniz hareketler var mı?

10. kutsal Oflu

kutsal Oflu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Deri aldırma tedavisine devlet bakıyor mu arkadaşlar ?

Sayfayı Paylaş