Deri Sarkması ve Yumuşaması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve b0nd tarafından 16 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. b0nd

b0nd Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    merhaba dostlar, konuya şöyle gireyim ;
    yaklaşık 4 sene önce kadar 130 kg'dım, diyet+spor ile 79 kg a kadar indim(fitness+cardio ağırlık vs.) Ayda 12-13 kilo verdiğimi bilirim. Kilo verirken beslenme şeklini bilmediğim için hiç proteğin desteği yapmadım. Hızlı kilo vermekten kaynaklanan deride yumuşama-sarkma tabiri caiz ise deri sakması ile karşı karşıyayım. yaklaşık 1 senedir v.g yapıyorum ve pekte gözle görülür bir sonuç elde edebilmiş değilim açıkçası. Örneğin kollarım 42 cm'e kadar büyüdü ama anca kol kaslarımı sıktığım zaman sert, normal bıraktığımda yumuşacık. göğüslerimde sarkma pek yok ama göğüslerimde yumuşacık. Yani açıkçası vücudumda sert diyebileceğim hiç bir yerim yok. 1 sene boyunca protein dışına çıkmadım. yani vücudumda gözle görülür bir sonuç yok diyebilirim. beslenmem, uyku düzenim gerçekten mükemmel derecede güzel diyebiliriz ama sonuç hüsran. yumuşamaların önüne bir türlü geçemedim. hala yumuşacık heryerim. yağ oranı ölçümü yaptırmıştım %12 vücut yağı çıktı. ben bu yumuşaklıktan çok ama çok şikayetçiyim. pamuktan bi farkım yok diyebilirim :(

bir arkadaşım vücuttan su atmak için iki tane ilaç önerdi '' Clenbuterol ve Trentilin '' diye ama daha önce hiç ilaç kullanmadığım için bunlar hakkında bir bilgim yok. bunların özelliği nedir, ne işe yarar, yan etkileri var mıdır? bunları çok merak ediyorum. ikisinide sanırım eczaneden alabiliyormuşuz.

bu yumuşamalardan çok muzdaripim lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz :( ne yaparsam yapayım vücudumdaki yumuşamaların, sarkmaların önüne geçemedim :(

//Edit :

Yaş 18
    Kilo 81
    Boy 1.81

2. brhmcr

brhmcr Guest

Buyuk ihtimal yag orani olcumun yanlis %12 benim fotografimda ki yag oranim.

Ilac konusuna hic girme yan etkileri cok yuksek olan ilaclar bunlar.

3. b0nd

b0nd Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    valla bir makinede yaptılar ama ne kadar doğru bilemiyorum, ben bu deri sarkmasından çok şikayetçiyim, ne yaparsam yapayım, en ufak bir düzelme yok. kaslarım bile yumuşak bir şekilde büyüyor. kilo verirken ciddi bir kas yıkımı oldu vücudumda, ne kadarda kas kazansamda yinede sonuç aynı malesef. peki bu ilaçlar harici deri altındaki suyu atmak için yani sarkmaları bir nevi toparlamak için antremanda kullanabileceğim bir ilaç varmı? steroid hariç(kür)

4. brhmcr

brhmcr Guest

Su atmaya yesil cay, kahve, maydonoz sapi yardimci olur.

Ancak bence sabirla duzgun beir beslenme, agirlik ve cardio ile istedigine ulasabilirsin.

Saniyorum ki hala yaglisin.

5. b0nd

b0nd Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    tekrar merhaba dostlar, bugün aile hekimine gittim ve bu ilaçları sordum ikiside ciddi sağlık problemlerine yol açacak ilaçlarmşı. kullanmamı kesinlikle tavsiye etmiyor. bir eczaneye gittim en ufak dozajlı vücuttan su atan bir ilaç sordum bana lasix adlı ilacı tavsiye etti. bunu da gün aşırı bir şekilde kullanmam gerekiyormuş. bu lasix tam olarak nedir ne işe yarar ciddi yan etkileri var mıdır? kullanan birisi varsa bilgilendirebilirmi ?

6. brhmcr

brhmcr Guest

Doktor yan etkilerini soylemis hala neden eseliyorsun konuyu. Sakat bir ilac, zaten gerek yok.Dogal yontemler mevcut. Kalinlastirdigim bolum senin icin cidden yeterli degil mi?

Kullanan arkadasimi anlatayim, bir cok ilac alip kurden memnun cikmadi cok fazla su topladi. DEdi bu suyu atmam lazim. Lasix kullandi ve 3 gun sonra hastaneye kaldirildi. 3 gun boyunca zaten ilac uyku problemide yaratmisti.

Ama ben sana diyim sen kafaya takmissin, en temiz kullan, bin nasihat bir musibete donsun.Sende yazarsin deneyimlerini anabolik formuna.

7. brk01

brk01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    lasix idrar söktürücüdür.vücudunuzdaki idrarı daha rahat atmanızı sağlar

b0nd bunu beğendi.
  8. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    İyi günler...
    Bende kilo ile cebelleşiyorum kiloyu nasıl verdiniz ?
    Bana beslenme yönteminizi ve spor programınızı özel mesaj ile atarsınız memnun olacağım...

Teşekkürler :)

9. b0nd

b0nd Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    merhaba dostum sana tavsiyem ilk olarak özel bir hastanede diyetisyen bölümüne gitmen. devlet hastanelerindeki diyetisyenler pek özen göstermiyor hastalarına. özelde para verdiğin için seninle ilgilenmesi zorunlu :) diyetisyen kilona, boyuna, yaşına göre sana çok güzel bir beslenme programı verecektir. beslenme programını hayatınıza gerçidikten sonra bir spor salonuna kaydolmanızı tavsiye ederim. ama illa spor salonuna gerek yok, yüzme gibi bol enerji sarfedilen sporlarda olur. beslenme programını sporuna göre ayarlarsan çok rahat şekilde kilo verebilirsin. unutma herşey beyinde bitiyor. diyet yapıyorum zayıflayamıyorum dersen kendini kandırırsın. ilk önce beyninde bitirmen lazım. başarılar dilerim. :)

Sayfayı Paylaş