deri altı yağları

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve golddeno tarafından 7 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim göğsümde biraz yağ var ama deri altı yağı şimdi bunları eritirsem cardio ile göğsüm küçülürmü daha doğrusu bariz küçülürmü cardioyu şu şekilde yapmayı planlıyorum haftanın 2 günü sabah kalkıcam 5 kısa depar ardından 40 dakika boyunca koşu ardından yine bu 2 gün içinde 30 dakika ip atlama yoksa bu yağları göğüsüm hacim kazandıkça kendim yakabilirmiyim birde bu yağlar alt göğüste bulunuyor bende alt göğüse daha fazla hacim kazandırmak istemiyorum

2. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    sabah cardio yapıyosan hafif olmalı, aç karnına yapılan şiddetli kardiyo da kas kaybı olabilir.
    Ben sabah uyandığımda sadece 3 yumurta beyazı yiyip 50 dakika sonrasında 30-40 dakika koşu yapıyorum hızı 6-8 arasında tutuyorum yetiyor.

golddeno bunu beğendi.
  3. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cevabın için saol bir hocanın yanına gittim eliyle yokladı dedi yok denilcek kadar az takma kafana falan dedi özel ilaç almadıkça dahada altına inemezsin falan dedi boşver sağlığın ile oynama dedi egzersizlerini yap eğer dahada erirse erir erimezse eritcem diye kasma dedi

Sayfayı Paylaş