derdimi dinlemek isteyen (kız meselesi )!!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve captctlk tarafından 25 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese iyi forumlar. iyi idmanlar diliyorum. eğer size şimdi anlatacaklarımı okumak isterseniz okuyun. kimseye derdimi anlatamayacak olduğum için yazdım buraya. çünkü burada yalnız olmadığımı biliyorum.

herşey şubat ayında başlamıştı aslında. kuzenimin eşinin kuzeniydi o. tanışmıştık ve beğenmiştik birbirimizi. ya da ben öyle sandım. sonra aramızda yakınlaşmalar oldu. çok sıcaktık birbirimize. 2 yıllık bir çıktığı vardı. biz tanışmadan 1 hafta önce ayrılmışlardı. bende sevgilimden 1 ay önce çok şiddetli bir şekilde ayrılmıştım. neyse. bir hafta sonra buluşmaya gittim ama bu buluşma evinde oldu. beni oraya çağırdı. gittim ve hersey çok güzeldi. bana eski sevgilisinin konusunu açtı ve herseyin tamamen bittiğini söyledi. ben boşluktamıydım bilmiyorum ama hoşlanmaya başlamıştım ondan. o da öyleydi emindim buna.gözlerimin içine bakıyodu. sarıllıyodu. arada bir sürekli seni seviyorum diye mesaj atıyodu bana. bende onu sevdiğimi söylüyodum. bu ilişki buluşmalar vs. haziran ayına kadar devam etti. çok iyiydi aramız. ben ona gül aldım. sevinçten boynuma atladı. bana gül veren ilk erkek olduğumu söyledi. sonra. bu arkadaşım dediği erkeklerle oraya buraya gitmeye başladı. ben bişey demedim çünkü kuzenide yanındaydı. bende bir akşam spor salonundan bir kız arkadaşımın evine iftara gittim. ve orda kaldım. bana nerdesin kimlesin ve ne yapıyosun dediğinde ona açık açık herşeyi anlattım. bana tripler attı. kaç kere. aynı sevgiliymişiz gibi.bana yasaklar koymaya başladı.çevremdeki her kızı sorguluyordu.. evine gittm herseyi açıkladım ve aramız düzeldi. Daha sonra kızın kuzeniyle konusurken onu sevdiğimden ve sevgilim olması istediğimden bahsettim. onun cevabıyla dünyam yerle bir oldu tabi. kızın 2 yıllık sevgilisiyle hala çıktığını ve ilerde evleneceklerini söyledi. ben ne kadar yalanlasamda o doğru dedi. ben inanmadım tabi . ertesi gün bunu aradım.

o çocuk gerçekten bittimi diye sordum. cevabı şuydu : ayrıldım barıştım ve birkac gün önce yine ayrıldım dedi. yıkıldım bana neden söylemedin dediim. bilmiyorum yüzyüze konusalım dedi. kapattım telefonu.

sonra mesaj attım. onu sevdiğimi. bnde sevgilimden ayrıldığımı . ve kaderimizin aynı olduğunu söyledim.

sonra bana, beni dost olduğunu gördüğünü. boşluğumu doldurmak için flan olduğumu söyledi. böyle seyleri affedemem dedi.

hersey bitti. bu gün kuzenime benim umrunda olmadığımı ne hali varsa görsün demiş.

belkide haklıyken haksız konumuna düştüm.

günlerdir dua ediyorum. ağlıyorum. kendimi toparlayamıyorum.

ne yapacağımıda bilmiyorum. intikam alayım desem adamlığa sığmaz bu.

suan bitki gibiyim. kaç gündür spora gitmiyorum. yemek yemeden oruç tutuyorum.

asıl üzüldüğüm sey. ona asıktım. ve baska biriyle olmasını kabullenemiyorum.

kötüyüm anlayacağınız. kazık yedim.

derdimi sizinle paylaşıyorum. içimi buraya döktüm. zamanınızı caldıysam affedin.

bana zaman ayırıp. derdime ortak olduğunuz içinde allah razı olsun herkesten.

2. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Genç biraz bekle sahuru yapıp geliyorum cevap yazcam adamakıllı.

captctlk bunu beğendi.
  3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Bizler için yorum yapması kolay ama bu karakterde bir kız için bırak ağlamayı bi kere bile iç çekmem. Aranızda uzun bir birliktelik olmamış yani anılarınız falan yoktur öyle unutamıyacağın falan. Kafanı başka şeylere ver o aklında geldikçe git başka bir şeyle uğraş. Yaşın 18 hayatının en önemli yıllarını yaşıyorsun ilerde pişman olmak istemiyorsan yıllarını çalmalarını bırak bir saatini bile birinin heba etmesine izin verme. O kız belli ki sevgilisiyle anlaşamıyor zırt pırt ayrılıp durduğuna göre tekrar erkek arkadaşı kapı önüne koyduğunda sana mesaj atar falan hiç takma salla başından o zaman o koşturur durur peşinden.

captctlk bunu beğendi.
  4. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Bana bak beni iyi dinle genç ben senden daha büyüğüm,bende çok şeyler yaşadım çook acılar çektim çok aç kaldım dediğin gibi çünkü insanın canı istemez içi almaz seni çok iyi anlıyorum bu konuda sana iç açıcı meyveleri tavsiye ediyorum bizzat tarafımdan denenmiştir karpuz kavun muz gibi ilk başta.Şimdi asıl konumuza dönelim biz erkekler en azından kızlardan çok daha çabuk aşık olabilen onlara anlıkda olsa bağlanabilen yapıdayız.kızlar ise bi erkeğe daha uzun sürede aşık oluyorlar belki bizim 2 3 katımız bi sürede yani daha zor etkileniyorlar.Günümüzde kızlar derler ya bütün erkekler aynısınız onlar kendilerine bi zahmet baksınlar emin ol hepsi değil ama özellikle zamane ergenleri veya karakterleri daha tam oturmamış olanlar erkeklere laf söylerken kendilerinden haberleri olmazlar kör kendini görmezmiş misali yani..Sen kısa bi sürede bu kızdan etkilendin ama yanlış kızdan.Oda erkek arkadaşından ayrıldığında boşluğa düştü ve sanırım biranda senden etkilenmiş olabilir veya tamamen aldatmaca oyunlar oynadı bunları yaparlar çünkü aralarından bazıları gerçekten alçak olur.bu kız boşluğunu doldurup acı çekmemek istedi sanırım ayrıcada gül verince boynuna sarılmasıymış neymiş efendim ilk defa gül almış hepsi palavra haberin olsun daha önce gül almadı ama 2 yıllık bi ilişkisi var haa çok saçma.Sana şunu diyorum bak bu kız gibilerine verdiğin değerleri,çektiğin acıların hepsinin saçma olduğunu anlayacaksın herşey başlar ve biter bu böyledir aşkda böyledir biter ama gerçek aşksa seviye dönüşür ve devam eder.sen kendine gel saçmalama aptallaşma ne demek bitki gibiyim o karaktersiz şahıs yüzünden kaç gündür bölesin acaba düşün bi değermi?senin yaptığın hata bu kızdan çabuk etkilenmen bütün arkadaşalarıma aynı tavsiyeyi veriyorum bi kızdan çabuk etkileniyorsun ve ya köpeği oluyorsun yada kuklası.peşine düşme bölelerin yüzüne bakma ortamlara gir en iyisi bu git ortamlara gir kursa yazıl etrafta onu cebinden çıkaracak bir sürü kız olduğunu gör bu kadar basit etrafına bak etrafına o zaman düzelmeye başlıyacaksın.ben yaşdıklarımı anlatsam sayfalar sürer.Bi kızın eline düşmeyin erkeklere söylüyorum ne yaşıyacaksanız karşılıklı aynı anda yaşayın uzaktan 1 2 ay izleyip deli divane olup yanına gitmeyin.hemen bi tanışın baktınız size göre değil hemen hayatınızdan çıkarabiliyorsun ama köpeği olduktan sonra seni kullanır bol bol.şimdi git kendine çeki düzen ver emin ol geçecek hepsi o zaman aptallık yaptığını anlarsın kendine gel biran önce değmez sana öyle söylüyeyim değmez değmez değmez..

Suçicek, barfiksPro, captctlk ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    3 yıl sonra olaya 18 yas ergen olayı diye bakacaksın güleceksin. Şöyle düşün. Kızla güldün eğlendin yeter. O kaybetti seni sen onu değil...

captctlk bunu beğendi.
  6. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Uzun süren ve temeli sağlam bir ilişki olsa üzül tabi haklısın diyecem de senin şu anki durumun aşk da değil sevgi de değil. Gurur, kabullenememe veya takıntı. Kendini harap etmene gerek yok, daha iyisini bulacağından ve gerçekten aşık olacağından emin ol ve durumu kabullen bir sıkıntın kalmaz.

Ben 18 yaşımdayken ilk adımı o attığı halde 1 kızla 1.5 sene uğraştım en sonunda iyice açıldım hayır dedi ve 1.5 yıl boyunca ne yaptıysa hepsini unutmamı çok saçmaladığını sevgili olamayacağınımızı arkadaş olmamızı - kendi yazıyordu - söyledi afalladım kaldım o günden beridir hiç bir kız için uğraşmıyorum üzülmüyorum en ufak tribinde, en ufak beni küçük düşürücü hareket yaptığında veya sevdiğim şeylere yasak koymaya çalıştığında sevgilim olsun arkadaşım olsun farketmez kızlara hemen yol veriyorum emin ol çok zevkli oluyor erkeklerin hepsi aynı olduğundan böyle farklı malzeme görünce apışıp kalıyolar ve kendileri üzülüyolar aynı şeyi sanada tavsiye ederim bir daha böyle birşey başına gelirse ona göre hamle yap ayrıca en önemlisi asla ve asla kızları anlamaya çalışma neden böyle yaptı acaba diye düşünme yoksa helak olursun he de geç.

Son düzenleme: 25 Temmuz 2013
    captctlk bunu beğendi.
  7. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Kardeşim boşver kızın amacı gönül eğlendirmekmiş,neden kendini sıkıp sporu aksatıp hayatını aksatıyorsun ki boşver giden senin gibi dürüst adamı kaybeder,sıkma canını senin gibi delikanlı adama kızmı yok

captctlk bunu beğendi.
  8. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu kiz kessiiin yengec burcu ......eger öyleyse zaten sanslisin devam etmedigi icin:):)

captctlk bunu beğendi.
  9. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    hepimiz ne dersek diyelim şu an için acıyor ve acıyacak.cunku kısa sureli de olsa tutulmussun. bayağı yaşça buyuk olan bir abin olarak soyleyeceğim yoluna bakman gerektiği, bırak giden gitsin sen yeni limanlara doğru yola çık.erkek adamsın kaybedeceğin birşey yok.
    yasadıgına tatlı bir hatıra olarak bak ve kimseye kırgın olma, bu kız arkadaş da sana genç yaşta güzel bir deneyim verdi ,ona nefret değil şükran duymalısın.belki de gelecekteki ilişkilerin onun yüzünden daha sağlam ,daha güzel olacak.
    benim de 18 yasındayken bir nişanlım vardı,2 yıldan sonra bana kazık attı gitti.2 sene şarapçı gibi gezdim hayatım mahvoldu,sonra toparladım.20 yıl sonra düşünüyorum ki aslında ondan kurtulduğum için kurban kesmem gerekiyormuş.4-5 yıl önce beni aradı görüşelim diye , çoluk çoçuğum var artık boyumca kızım var. ona dedim ki ' hatıralarımda yaşa, seni hatırladığımda yüzümde sadece gülümseme olsun.'

captctlk bunu beğendi.
  10. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar asla erkek kadar sevmez ve üzülmez gerçekten seven bir erkeğe göre bunu unutma.
    Ve kızlardan darbe yiyen biri olarak aramıza hoş geldin :D
    Benimde kızlardan yana aynı olaylarım oldu ama şimdi dogru kişiyi buldum cok acı cektim ama şimdi buldum ve mutluyum o günlere dalga geçerek bakıyorum sıkma canını

kimse senden değerli değil.

Suçicek, Akay, Pulbiber072 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. burhan0303

burhan0303 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    fotoğrafcı
    Yer:
    istanbul
    Merhaba kardesim

aynı olayları hemen hemen herkes yasar kafana takma bence
    cmrsmr in dediği gibi ilerde gülüp gececeksin bu yasananlara
    zaman önemli bir unsur ama illaki cektiğin acı senın canını yakıyor.

captctlk bunu beğendi.
  12. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul

Olayın özeti budur +1 katılıyorum

captctlk bunu beğendi.
  13. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18

abicim çok çok teşekkür ederim içimi rahatlattın biraz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:15 ----------

sevip değer vermek istedim sadece. ve bağlandım tabi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:18 ----------

oğlak burcuydu ne yazık ki :)

14. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    Kızlar Garanticidir, seni kontrol ederler gelen ile gideni kıysalarlar, ama sen seninle beraber zannedersin o anda bi kaç erkek terazidedir.

Suçicek ve Pulbiber072 bunu beğendi.
  15. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Bundan daha güzel anlatılamazdı.

superman06 bunu beğendi.
  16. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Haa birde gece gece yalnız başına oturup acıklı müzikler açıp ferdi orhan baba,halil sezai ve durgun şarkılar dinlemek yok pop ve yabancı takılıyorsun bi süre ok?sadece halil sezai nin isyan şarkısını yaptığın hata için kendine isyan etmek maksadıyla dinleyebilirsinthums:Bol bol dışarı çıkıyorsun ortamlara akıyorsun gençliğinin tadını çıkarırken bazı şahıslar mesaj atarsa parmağında oynatıyorsun ok?sagopa da dinle bak.Haa birde içinden ağlamak gelirse tutma kendini,kimsenin görmeyeceği bi yerde sal gitsin rahatlatır insanı.Ama umuyorum ki eski canlılığına bürünmüşsündür.
    önemli not:bu aralar hormonların yüksek kendini aşık zannettiğin için,o hormonların biraz düşmesi lazım ama düşürmediğin için böyle hissediyorsun:D çaktınmı köfteyithums: Böyle birşey yazmazdım ama s*ks le aşk birarada gitmez birbilerini söndürürler anlatabildimmi

Son düzenleme: 26 Temmuz 2013
  17. KEEPfit33

KEEPfit33 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlara ipin ucunu göster ama kaptırma, kovalanan ol, tabiri caiz ise cool davran, sallama ozaman kızlar etrafında fır döner, takıntılı aptal aşık durumuna düşersen zıçarsın!! tabi gerçek aşkı bulduğun zaman tüm duygularını açmalısın, ama kesin emin olmalısın !! Kendi ayaklarının üzerinde duramadığın zamana kadar eğlenmene bak yani arkadaşlık anlamında, asla ciddi bir ilişkiye girme, kariyerini tamamla sonra evlenecek kız ara !!!

not: Tavsiyedir herkes uymak zorunda değil!

18. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Katılıyorum özellikle etrafındaki kzıların hiçbirisi evlenilecek kız değildi bende ona göre davrandım ama çoğu zaman kendimi kaptırdım bu kişilere ve çok zor kurtuldum acıda çektik tabii biliyorum ne o kız benle evlenemyi düşündü ilerisi için nede ben onunla ilerisi için birşeyler hayal ettim sadece anlıktı günümüzdeki ilişkilerin çoğuda böyle hele üniversite başlarındaysan liseyi hiç karıştırmıyorum.kıza altdan enerjiyi vercen geri bascan kaçanı oynayacaksın evet beni etkiliyorsuna ama ben bi kıza kolay kolay gitmemi oynayacaksın.

Sayfayı Paylaş