Depresyon Hapı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Dying Breed tarafından 27 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    Hayır kardeşim şeriat olayını küçük düşürüen komik duruma düşüren o.Şeriatçıların gülünçlük bir tarfı yok.Bu üye kimse belliki amaçları farklı moderötöre bildirip bi banned atılmasını isteyelim....Bunlar gibiler yüzünden çoğu ciddi konular alay konusu oluyo.

2. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    depresyon haplarının pek faydası olmuyor. en iyi depresyon ilacı spor salonu.
    bu dünyada herşey olacağına varıyor.
    bırak kendini doğaya, spora , müziğe...

3. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    Doğamı gülüyorum kardeşim kusura bakma harbi sana bi kastım yok.İstanbulda yaşıyoruz bizim doğamız egzoz dumanları ve egolar lanet insanların sesleri...

Neyse öte yandan ben isyankarım oyum buyum demiyrum..Zaten bunları kafam takmadığımı ama atıyorum tek başıma yolda yrürken 10-15 dk boş anlarım mesela böyle ayrı evrene geçiyorum bişeyler oluyo...Tüm gün içinde..Ve hap map arıyorumm..Spor yapan yeri geldiğinde gülen eden biriyim.Sıkıntı yok yani.

4. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    az bişe de olsa gülebildiysen ne mutlu bana....inan herkes benzer durumda, ruh halimiz gün içerisinde bile birçok kez değişebiliyor. depresyon hapları kullanan çok insan var.ben bile birkaç tane atmıştım bir ara. biraz ateş basar gibi oldu hiçbişeye yaramadı.çok bunalınca iki bira ve biraz arkadaş hoşsohbeti daha çok işe yarıyor.
    yaşam maalesef tuhaf. koşuşturmadan ibaret. gereksiz sorumluluklar
    altında eziliyoruz. insanlar daha da tuhaf,egolarını ben de anlamakta güçlük çekiyorum. herkes okyanusta bir damla olduğunu unutmuş derecede kibirli. türkiyede istanbul dahil pek çok şehirde bulundum ,bütün şehirler benzer durumda.hatta istanbul iyi durumda sayılır en azından boğazı var. doğa demekten kastım o egzos kokularının gürültülerin arasından görmek istediğini görebilirsin. belki bir ağaç ,belki bir kuş. belki paytak paytak yürüyen küçük bir çocuk.ben istanbulda yaşarken vapurla karşıdan karşıya geçmeye bayılırdım. 15-20 dakikalık sefer bana dünyayı unuttururdu.

5. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Off topik yapmayalım.

Konuyu kilitlemek zorunda bırakmayın lütfen.

6. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    Kilitleyebilirsin konuyu...

7. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    İnsanlara soru sorup yardım istemişsin ama en gerçekci yorumu yapan arkadaşa ''sen ne ayaksın'' gibi bir tepki veriyorsun, Dying Breed, ne bekliyorsun acaba burdan öneri alıp sana birileri git şu şu ilacı al kullan deyince bilinçsizce kullanacakmısın, doktor kontrolünde olmadan depresyon ilacı vb. şeyler insana zarar verir senin için kısacası en iyi yorum git bir doktora veya psikoloğa görün derdini anlat ona göre ilaç yazarsa yazar zaten boş konular açmanın lüzumu yok.

8. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    Ben bilinçsizce kullanmam...Uslub konusunda özür dilerim ama benlede alay edilmesine karşıyım....Şeriatçının gerçekte ne tökez olduğunu bilmeyip konuşuyorsun..Onu zaten mod.'a şikayet ettim...Ben ELHAMDULİLAH MÜSLÜMANIM......Ben burda ilaç söyleyinde hop diye kullanayım diye bir yazı yazmadım nerden çıkıyor bunlar.._?_?_?

Yine gelelim benim konularıma girmek zorunda değilsin boş konu olsaydı zaten açmazdım..Benim amacım dertleşmek bilgi almak...KULLANMAK DEĞİL BUNU ANLAMANI ÖNEMLE ARZ EDERİM.HADİ GÖRÜŞÜRÜZ.

9. akalkan66

akalkan66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende bi ara ilac kullandım .bi zaman sonra ilac olmadan yasaayamycagina inanmaya basliyosn o noktada kaldırıp atıp sorunun derdin neyse canının yanacagını bile bile ustune gidiyosun tek care bu..psikolog psikiyatr rehber vs hepsi bos cunku herkesn derdi kendine buyuk geliyor.bi noktadan sonra kimse destek olmaz yardım etmez tek basına kalırsın cabalar ugrasır bas edersi gucluklerle ve bu senı daha guclu ve dayanıklı yapar..

Sayfayı Paylaş