Depresyon-Güç İlişkisi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve rockybalboa7 tarafından 23 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Depresyondan şikâyetçiyseniz, kas gücünüze ve kas kütlenize değer veriyorsanız, yardım alın. Sadece zihinsel sağlığınız için değil, vücut geliştirme konusundaki hedeflerinize ulaşmak için de bu önemli...

Amerika’da her yıl 17 milyon yetişkin depresyonun pençesine düşüyor. Yine de depresyondaki pek çok kişi, önemsemediğinden veya utanç verici bulduğundan tedavi arayışına girmiyor. Eğer siz de bu sınıfa dahilseniz, size yardım almanız için cesaret vermek amacıyla kısaca gerçekten söz edelim: Pennsylvania Devlet Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada, depresyon belirtileri gösteren deneklerin, benzer kas faaliyetlerine sahip olmalarına rağmen, depresyon belirtileri göstermeyenlere oranla daha düşük güç sergiledikleri gözlemlendi.

Özetle, depresyondan şikâyetçiyseniz, kas gücünüze ve kas kütlenize değer veriyorsanız, yardım alın. Sadece zihinsel sağlığınız için değil, vücut geliştirme konusundaki hedeflerinize ulaşmak için de bu önemli...
    kaynak muscle and fitness

body123456, Reddie ve mr_dblue bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş