denizciyim imkanlarım doğrultusunda proğram rica ediyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve deeploves tarafından 4 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. deeploves

deeploves Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler ben denizciyim gemide çalışıyorum. Gemideki spor salonundan biraz bahsedeyim.

koşu bandı
    bisiklet
    eliptik bisiklet

vAğırlık çalışmak içinde:

4 adet ayarlanabilir dambıl
    bir adet sehpa
    ayarlanabılır duz bar mevcut

3 ay karada body salonuna gittim ve gemide 4 aydır kendi imkanlarımla çalışıyorum.
    protein tozu ve amino asit kullanıyorum.
    sabahları süte yulaf ezmesi karıstırıyorum.

bunca zaman gecmesine rağmen yeterince verim alamadım.vucudumda belirgin bir değişim olmadı. göbek kısmında hafif yaglanma mevcut.
    sizden ricam yazmıs oldugum elimdeki aletlerle bana uygun bir program tafsiye etmeniz.
    simdiden çok teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş