dengesiz kas

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve stonecrusher tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. stonecrusher

stonecrusher Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelikle foruma yeni katıldım herkesi selamlıyorum.ben kanat kası ağırlıklı çalısıorum ve bende sag kanat 3-4 santim daha fazla bu farkı kapatmak için nasıl çalısabilirim yardımcı olursanız cok sevinirim.saygılar

2. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    büyük bir fark bu peki aynı ağırlıklarla aynı tekrardamı çalıştın biraz antremanın hakkında detaylı bilgi verirmisin

3. raxmen61

raxmen61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar aynı şekilde benimde sağ göğüsüm gözle görülür bir şekilde soldakinden fazla irileşti göğüs için çalışma programım ; benc press 8x6x4 (ağırlık artırarak), ınclıne benc press yani üst göğüs (ağırlık artırarak) 8x6x4 , alt göğüs (ağırlık arttırarak) 10x8x6x4 birde adını unuttum göğüs için sehbada yatay şekilde yatıp 2 dumbella yana açış var oda aynı ağırlıkta 10x10x10 ben salona gidiyorum ve şuanlık programım bu sizden istediğim genel bi çözüm yani sol göğsümle sağ göğsümü eşitlemek için sola tarafa dahamı çok yüklenmem gerekio cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

4. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Tek tek dumbella yani ayrı ayrı çalışılabilen kas gruplarında simetri bozukluğu olması doğaldır. Sağ kolun daha kalın olması gibi ama kanatın yukarda, göğsün aşağıda olması bence doktorluk bi problem.

5. raxmen61

raxmen61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sonuçta salonda çalışıorum sadece dumbella değil makinelerle çalışıyorum göğüsüm altta veya yukardada değil sadece sağdaki daha fazla şişmiş elimden geldince eşit çalışmaya çalışıyorum ama sağdaki her zaman biraz daha fazla irileşiyo..

Sayfayı Paylaş