Deneyimli Arkadaşlar Yardımlarınız Gerekli...! ''

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Qebs tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Qebs

Qebs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhabalar...
    3 Aydır Fitness İle Uğraşıyorum Ve Ayıptır Söylemesi ßiraz Pis Boğazımdır!
    Bel Bölgemde Beslenmeye Hiiç Dikkat Etmeden İncelmeler Oldu Ve Kol Göğüs Üst Karını Otutturdum 0 İlaç İle...
    Ancak Gößek Sorunum Fazlasıyla VAR!
    Yaşım 15, Boyum 176, Kilom 90 Yağ Oranım %31.5
    Kilomu Fazla Göstermediğimi Söyleselerde Yağlarımdan Baya Şikayetçiyim.

ßu Yağlardan Kurtulmak İçin Etkili ßir Yağ Yakıcı Kullanmaya Ve Yanında Yediklerime Dikkat Etmeye Çalışacağım! Normalde Diet Yapamam Ama Yağ Yakıcı Kullanırsam O Gazla Yemekten İftifade Edip Başaracağıma İnanıyorum

Haftada 3 Kez Salona (fitness) Gidiyorm. Ağırlık Kaldırmadan Önce 3 km Yürüyorum.4-5 Ağırlık Hareketlerinden Sonra Bisiklet Ve Yine 4-5 Ağırlıktan Sonra Sson Olarak Eliptical (uzay yürüyüşü) yapıyorum! Ama Okuldan Geldiğimde Yemek Yediğimden Yürümede Problem Oluyor Ve midemdeki Doluluk yüzünden Yağ Yakımı Olmuyor Fazla. Kısacası Yediğim gidiyor kardioda!

ßana Önerebileceğiniz Etkili Yağ Yakıcılar Varmı Acaba ?
    Forumdan Baktım Bazıları Çok Etkili Diyor Bağzıları İşe Yaramadı Diyor, ßazıları İse Sadece çok Yoğun Yapanlar Kullansın Diyor
    Ne Yapacağımı Şaşırdım.

Yağ Yakıcı Kullanırsam Uygulayacağım program;

Her Sabah Diet Tahıl Gevreği
    Öğlen Okul'da Çıkan Sulu Yemek Ve Çorba (Pilav & Makarna & Ekmek YOK)
    Eve Gelince Yağ Yakıcımı Alıp Spor Salonuna Gidicem Çalışmamı Yapıp Evdeki Çıkan Yemekten Azar yicem Yine Ekmek..vs Yemeden.

Yorumlar Ve Tavsiyeler İçin Teşekkürler!

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş