Degisik bir kur...

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Flea tarafından 14 Nisan 2005 başlatılmıştır.

1. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar, saygilar vs vs..
    Site hack edildikten sonra yazma firsati bulamadim pek.

Merak ettiğim ve kafama takilan bir konu var.

oncelikle bilindiği uzere, oral steroidler (17a yapisinda olanlar)
    birakildiktan sonra acaip sekilde dususe geciyor. Bizzat gordum; 6 hafta boyunca DBOL u leblebi gibi yutup 1.5 ayda eli yuzu ve kendisi sisen vatantas ilaci biraktiktan sonra aldiklarinin en az %80 nini geri vermisti.

simdi yalniz soyle bir sey yapmak istiyorum ilerde.
    Kim ne derse desin, ben Anapolon'u seviyorum.
    Hem sahte mahte derdi olmuyor. Hemde dianabol gibi gunde 7 tablet i bol bol yutmam da gerekmiyor. Toksisitesi yada diğerinin oburune oranla ustunluğunu tartismak değil niyetim. Sormak istediğim sey mesela:

Tamam bu sekilde bir kur plani olmayabilir. Yada bunlar daha ilerdeki kurlerde steroid reseptorlerini doyurmamak amaciyla yapiliyor olabilir.

Fakat orneğin:

1. Hafta Anapolon
    2. Hafta Anapolon
    3. Hafta Anapolon
    4. Hafta Sustanon
    5. Hafta Sustanon
    6. Hafta Sustanon

gibi bir kur???

soyle dusunelim.

Sustanon u hemen vurdurmadan

1. Hafta Oxy (Anapolon)
    2. Hafta Oxy
    3. Hafta Oxy
    4. Hafta Oxy
    5. Hafta 500 mg sustanon (cabuk etki gostermesi acisindan burada dozaji yukseltmek gerekli mi? )
    6. Hafta 500 mg sustanon
    7. Hafta 500 mg sustanon
    8. Hafta 500 mg sustanon
    9. Hafta 500 mg sustanon
    10. Hafta 500 mg sustanon
    11. Hafta 500 mg sustanon
    12. Hafta 500 mg sustanon

gibi.

Not: Dozajlar ve sure benimle ilgili degildir. Sadece ornek olmasi acisindan yazdim. Bu kur 250 sust olarak devam etse ne olur?
    Propionat miktari az olacagindan 250 mg dozu baz alirsak, cokus daha fazla olur değil mi? (ozellikle buna cevap)

Bu kurun avantaji nedir diye sormuyorum?
    Sadece mantiklimi? Bir takim ozel nedenlerden dolayi su an icin iğne olamadiğimi dusunursek. 5 haftalik tek basina oral kurden sonra
    hizli bir sekilde testosteron esterine gecis yapildiginda, anapolon ile alinan
    guc vs. de cok fazla bir cokus olur mu?

Yoksa ardindan hemen propionat alarak bu sekilde bir destek verilebilir mi?

Kaldi ki reseptorleri doyurmadan kur yapma amacli bu sistem kullaniliyor.
    Bu konuda bilgi istiyorum. Benim sahsimin yapip yapmayacagi değilde
    kur uzerine konusabilirsek, kurun kullanilabilirligi uzerine konusabilirsek memnun olurum.

Not:
    Panzehir seninde cevabini bekliyorum.

2. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada anapolonlari 50 100 150 olarak varsayiyorum.

3. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    FLEA

bence o oxy lere cöpluye at yada sakla sen bøyle bir kur yap

1-10 250-yada 500mg susta ew

ondan sonra
    pct

4. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :)

Kür istemedim. Sadece oral başlayıp injectable devam edilip edilmeyecegini sordum.

Onun yerine dianabol de olabilir aslında.
    Yani oral olarak başlayıp injectable a geçmek istiyorum.
    Fakat oral ve inject. i bir arada almak istemiyorum.

Bu anadrol olabilir.
    Chlorodehydromethyltestosteron olabilir...
    Methandienone olabilir.

8 haftalik oral+inject kürü yapmak yerine.
    12 haftalik önce oral sonra injectable kullanılabilirmi diye sordum.

Güçlü steroid den başlayıp daha zayıfına düşmeyi kast etmiyorum aslında tam olarak. Yani dedigim şey şöyle bir şey degil.

Anapolon
    Sustanon
    Methandienone
    Nandrolone
    Methanalone

Böyle değil...
    Ben zaten 10 haftalik test kürü yaptım daha önce.
    Sadece, Oral başlayıp İnject devam eden bir kür hakkında bilgi almak istedim.

Anapolon dan korkmuyorum karacigere zararlı oldugunu biliyorum dianabol den daha zararlı hatta fakat bütün oral lar karacigere dokunuyor.
    Anap. Daha fazla dokunuyor olabilir ama bence bir Checque Drops (Miberelone) kadar tehlikeli oldugunu sanmam.
    Cevabın için tşk.

5. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    flea ozaman oxy yi deyistir dbol al yerine

6. Guest

Guest Guest

Flea:

Tabletlerle baslayip injeksiyonla devam etme konusu önemli degil. Tam terside olabilir hic fark etmez. Burada doz ayari önemlidir. Oksimetolon(anapolon) yerine Dianabol(metandienon) maddesinin kullanilmasi daha yerinde karar olur. Bana kalirsa senin yazdigin plan biraz amatörce plan olmus olur ve basit kur yerine kacar.
    Mesela oksimetolon birakildiktan sonra sustanon ile devam edilmesi her ne kadar uygun görülmüs dahi olsa teoridelrde normal sayilmistir ama arastirmalarda analizlerde oksimetolon birakildiktan sonraki alinacak androjen agirlikli maddenin anapolona göre esdeger yüksek dozda olmasi lazim ki vücut hemen düsüse gecmemis olsun. Mesela sen anapolon 100mg alipda daha sonraki hafta Sustanon 500mg 'a gecersen o zaman 2 hafta sonra aldigin hacmin 530'unu kayip edebilirsin. Ayrica vücut hormon seviyesinde bozuklukda meydana gelir. Bunu önlemek icin 1000mg sustanon injekte etmek gerekir. daha sonra ki hafta 750mg ve ondan sonra 500mg alarak doz hafiflestirilir. Düzgün bir kur plani icin su sekilde kullanilmasi daha uygun düser.

Anapolon maddesi ile yapilacak kur; (Örnektir ve kesinlikle denenmemelidir)

1. 50mgAnapolon + 600mgDeca (20mgtamoksifen)
    2. 100mgAnapolon +400mgDeca (20mgtamoksifen)
    3. 100mgAnapolon +400mgDeca (20mgtamoksifen)
    4. 50mgAnapolon + 400mgDeca (20mgtamoksifen)

5. 30mgDianabol+750mgSustanon+400mgDeca (20mgtamoksifen)
    6. 400mgDeca+750mgSustanon (10mgtamoksifen)
    7. 400mgDeca+750mgSustanon (HCG her 3 günde 1000i.e)
    8. 400mgDeca+750mgSustanon (HCG ............................)

9. 400mgDeca+500mgSustanon
    10.400mgDeca+500mgSustanon
    11.200mgDeca+500mgSustanon
    12.200mgDeca+500mgSustanon

13. 250mgSustanon
    14. 250mgSustanon
    15. Bos Bos Bos
    16. Klomen sitrat(5 hafta) + Kreatin(6-8hafta)

(NOT: Bu planin uygulanilmasi normal vücutgelistirmeci sporcular icin gereksizdir. Sadece ilerlemis sporcular icin bir deneme fikri olabilir. Bunun yerine normal sadece testosteron ve deca ile yapilan kur kat kat daha iyidir ve kalicidir. )

7. celebi

celebi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    Yer:
    istanbul
    anapolon susta hımmmmm

8. celebi

celebi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    Yer:
    istanbul
    susta yok =kas yok. only oxy topla suları daha önce oxy kulalanan 6 ay ara vermeden =kapalı reseptor ilk haftada ok =katabolik etki kilo düşüşü
    ne kadar oxy o kadar protein max 300 gr/gun sadece susta düsük testo kalır yanına propionat bölgesele ok arada sustayı bolgesel cak oxy de reseptor kapanan olursa hemen kessin cuki bi işe yaramaz enjekte stero ya gecsin deka uyar ama yanına laurabolın vs tamoxi yi hemen kullanma ortada gir basından proviron eklemeyi unutma nolva yı sonuna dogru gir kurde max+max kilo girmen lazım yoksa siser soner pompig iron olursun (185/70 r 14 gibi) kur iyidir guzeldir ama kaldırmassan bişi olmaz ok aklı olan kasları bitirene kadar gider ++++ kurde ve akabindeki ilk ay insulin 8 saat lik dusur kan sekerini vicut duzeltmek için uret gro... devamı geliiirrrrr.......................

9. celebi

celebi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    Yer:
    istanbul
    bu arada sadece susta kullanma yarıda cipionat yada enantat iyidir degiskenlik iyidir iyidirrrrrrrrrr uzun kurde steroid dide testoyuda değiskenlik saglamak iyidirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

10. celebi

celebi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    Yer:
    istanbul
    aparsız kur yapmayınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn biraz yamultur ama olur oleeeeeee knolesennnnnnnnn varmı artar pro sentez sadece anapolon sonra sadece susta = hurafeeeeeeeeeee kur bitincede bırakmayın pro yu beylerrrrrr daha iki hafta daha varrrrrrrrrrrrrrrr max+max kilo devammmmmmmm

Sayfayı Paylaş