degisen antreman programi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve phasellus tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. phasellus

phasellus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaslar merhaba,

4 sene kadar once 1 sene boyunca duzenli olarak bu sporu yapmistim, hemen hemen hareketlerin bi cogunu biliyorum, nasil yapilmasi gerektiginden hangi gelisim surecinden gecilmesi gerektigine kadar...

suan uzakdogudayim ve 1 ay kadar oldu yeniden basldim calismalara ama bi sorum olacakti size cunku kafam cok karisti;

benm amacim kilo almak degil, ayni kilomda daha sert ve hatli bi vucuda sahip olmadti ve hocamada bunu anlattim ve personal traininglere basladik,

hergun sadece ;
    tek bi kas grubu + karin egzersizleri + 1 saat yuzme olarak programi sabitledik

fakat ornek vermem gerekirse her gogus antremenimdaki egzersizler birbirinden farkli, bi gun press yapiyorum ve setler genelde 5x12 ( ilk set isinma son set 8 tekrar olabiliyor agir gelirse ) hocam karar veriyor tamamen, bi gun 5 set yapiyorum diger gun 3 yapiyorum tekrarlarda devamli degisiyor felan...
    hareketler de ayni sekilde degisiyor, bazen cok agir kilolarla zorlarken bazen bos barlarla hizli tekrarlar yapiyorum ve bu duzenli bi dongu degil... hocam bakiyo bana isinma hareketlerinden sonra karar veriyor ve devam ediyoruz gibi

bu her kas grubu icin ayni, acaba bu programda bi terslik var mi? merak ediyorum umarim bileniniz vardir?

2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    devamlı hareketi deiştirmesinin amacı nedir onu bilemem. yuzme iyi olmuş ama. yuzme sayesinde hatlar belirginleşecektir. onun dışında bizim yerimize vbu soruları hovanıza sorsanız daha faydalı olur gorusundeyim. saygilarimla ...

3. phasellus

phasellus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocaya sormak istemedim cunku bu programi o hazirladigi icin zaten ona gore mantikli bi aciklamasi vardir {: ve ben buna cok fazla detayli bilgim olmadigi icin, direk inanmak istemedim aranizda deneyimli birileri belki daha net cevap verebilir

Sayfayı Paylaş