definisyon kürüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ugur_altunbas tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    merhaba,
    bayağıdır bu sporun içindeyim fakat hiçbir zaman devamlı olarak yapabilmek kısmet olmadı.definasyon için kolları sıvamış durumdayım,uye videolarına koydugum videoya bir kaç arkadaşın yorumları beni etkiledi ve yağlarımdan kurtulmayı planlıyorum.su an ikinci gunum küre başlayalı,biraz kür ve beslenmemden bahsedeyim yanlışım varsa üstadlardan yardım bekliyorum.
    programım süperset şeklinde;

pazartesi:

decline bench press-lat pull down 4*12
    dam. fly - çift dumbell rowing 4*12
    bench press - makara rowing 4*12
    10 dk. bisiklet
    5 dk interval koşu

Salı:

10 dk bisiklet
    10 dk.koşu yuruyus
    5 dk. eğik koşu(yokus)
    3*max mekik
    3*max çakı
    5*1 dk twist
    10 dk. bisiklet
    10 dk. koşu-yuruyus

Çarşamba:

barbell curl - alna triceps 4*12
    makara curl - push down 4*12
    konsantrasyon curl - kick back 4*12
    10 dk. bisiklet
    5 dk. interval koşu

perşembe:

10 dk bisiklet
    10 dk.koşu yuruyus
    5 dk. eğik koşu(yokus)
    3*max mekik
    3*max çakı
    5*1 dk twist
    10 dk. bisiklet
    10 dk. koşu-yuruyus

cuma:

neck press - lateral 4*12
    arnold press - rear lateral raise 4*12
    upright rowing 4*12
    leg extens. - leg curl 4*12
    10 dk. bisiklet
    5 dk interval koşu

cumartesi:

10 dk bisiklet
    10 dk.koşu yuruyus
    5 dk. eğik koşu(yokus)
    3*max mekik
    3*max çakı
    5*1 dk twist
    10 dk. bisiklet
    10 dk. koşu-yuruyus

pazar günü dinleniyorum.beslenmeye gelince yağı minimuma indirdim özellikle yemeklerde yok denecek kadar az kullanmıyorum aldıgım urunlerede dikkat ediyorum.genellikle yediklerim sabahları 3 yumurta akı cok az yagda pişiriyorum yanında 2 dilim kepek ekmeği akşama doğru ızgarada yagsız tavuk göğsü ekmeksiz cok az ara olarak yiyorum akşam idmandan once 6-7 gibi ton balığı salatası yiyorum ekmeksiz bir şekilde(beslenmem bu ve buna benzer şekildedir şeker tuz kesinlikle almıyorum 2 ay boyunca almıcam).idmana başlamadan once ve idman sonrası weider whey protein kullanıyorum.ayrıca her sabah 1-2 tatlı kaşığı elma sirkesi içiyorum su ile birlikte,cok acı oldugu ıcın susuz olmuyor.

gelelim ilaçlara

ilk 15 gün:

gün sıralaması olarak
    clenbuterol kullanımım: 1-1-1-2-2-2-3-3-3-3-2-2-2-1-1
    +
    t4 : clen ile birlikte hergun bir adet 0.1 mg levotiron alıyorum
    2 clen gunlerinde sabah akşam içeceğim-3 lü gunlerde sabah öğle ve akşam idman üstü birer tane alacağım

sonraki 30 gün:

25 mg efedrin + 200 mg cafein + aspirin alacagım idmanlardan 30-45 dk. once protein ile birlikte.ilaçların hepsi hazır 45 gunluk fakat cafeini kahve harici nasıl temin edebilirim diye dusunuyorum 200 mg yi yakalamak biraz zor.bazı ilaçlarda bulunuyor fakat 3-4 tablet içmek gerekiyor.onu kaldırabileceğimi düşünmüyorum.

küre başlamadan onceki resimlerim mevcut zaten videolar bölümünde videoda var.kür aralarında ve kür bitiminde resim eklemesi yapacağım.bu ilk iki gun içinde clen+t4 e başladım.nabzım 130 buldu koşular sırasında ve aşırı derecede terleme oldu.idmandaki performansıma gelince superset gunlerınde cok yoruluyorum heleki idmandan sonraki koşularda bitecek dereceye geliyorum ama kararlıyım.

amacım yeni başlayanları teşvik kesinlikle değildir!2-3 aydır araştırıyorum kardeşim aynı kürü yaptı 8-10 kilo verdi aynı şekildeydi fakat kürün son zamanlarında t3 de kullandı,fakat ben cesaret edemediğim için t3 e girmedim.şuan 82 kiloyum.amacım 72-73 civar kiloda olmak ve minimum seviyede kas kaybı ile bu işin içinden çıkmak.
    saygılar...thums:
    bu arada cok ozur dilerim konuyu yanlış yere açmısım yağ yakıcı günlüğüne açmam gerekirdi sanırım.yönetici arkadaşlar düzeltirse memnun olurum.

Son düzenleme: 7 Ağustos 2009
  2. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Yaptığım yorum için kusura bakma ama yazık ediyorsun kendine. Levotiron dediğin ilacın ne için kullanıldığını biliyor musun ? Guatr rahatsızlığı olan kişiler kullanıyor. Bunlara örneklerden biride benim. Eğer şu an düzgün çalışmakta olan troid bezini bozarsan. İnan bana çok pişman olursun.

ugur_altunbas bunu beğendi.
  3. KDTT

KDTT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    levitron anabolizansız antrojensiz kullanımında kas kaybı yasatır.kaş yapiim derken goz cıkaracaksın bence illa kullanıcam diosan yanında pirpionant ve prima kullan...

4. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ben steroid düşmanı olarak yanlış yolda olduğunu söyleyebilirim.unutmayın vucut organları işlevini yitirdikten sonra iş işten geçer.tabi benimki dost tafsiyesi yanlış anlamayın

5. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    yorumlarınız için teşekkurler.tiremol var elımde o ilacı kullanmıyorum tiroit bezinin işlevini bozmamak için.bayagı araştırma yaptım ayrıca t4 yanında clen alıyorum kas kaybı yasamamak ıcın.3 gundur ıyı gıdıyor gıbı fakat bu dediğiniz kadar ciddi oldugunu dusunmuyorum ciddi bir durum varsa tabiki onu içmeyebilirim clen ın etkisini hissedebiliyorum fakat gercekten t4 hakkında endişelerim vardı benımde.
    peki şöyle birşey sorayım clenbuterol tek basına etkılı olurmu kombinesi olmadan?

Son düzenleme: 7 Ağustos 2009
  6. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    cevaplar cok celişkili oluyor.levotiron clen ile birlikte anabolik etki göstermezmi yani?bir de sadece 2 hafta gunde bir tablet olmak üzere kullanacağım levotiironu.kürümün ıkınci kısmında bırakacagım sadece efedrin cafein aspirin olacak.2 haftada gunde birer tablet kotu sonuclar dogururmu gercekten?arkadaslar sonucta yıllardır levotiron kullanan bir insan degilim okudum tek kullanımda kas kaybı olabilirmiş şimdi kas kaybı yasarsın diyen arkadas için soyluyorum bu benım ıcın cok kotu olur.clen ile birlikte gerçekten kas kaybı yaparmı?dediğim gibi clenin etkisini vucudumda hissedebiliyorum fakat cevaplar levotiron hakkında endişeye dusurdu benı.

7. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    yağ yakımı çok farklı bi olay bana kas yapmak gibi deyil çok teferruata gerek yok idana ve yediklerine dikkat ediceksin clen ve efedrin bu aralar çok pahalı bu paralara iyi bi yağ yakıcı alabilirdin he kullancam diyosan evet clen tek yeter aslında ben efedrini tavsiye ederim (kullancaksan yani teşvik olmasın)

8. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    efedrin var elimde zaten kurun ıkıncı donemı kullanacagım.cok pahalı bır urun degıl kutusu 700 bınlıra eski paraya gore :) fakat karaborsadan 20 tl ye aldım malesef.

9. KDTT

KDTT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    clean ın yapıcı yanı anabolik bi etkisi yok ki...kas kaybı olur levitron tek basına kullanıldıgında bu konuda yazı vardı forumda bi bak bence..

10. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    vardı baktım evet.levotironu ventolin ile birlikte önermiş profosyonel bir sporcu.ventolin ile kullanılabilirde clen ile neden kullanılmasın diye düşünüyorum.neyse ilgin için teşekkurler

11. KDTT

KDTT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    o yazıyı bi kere daha oku bence eksigin var streoid kurunde dio basında...

12. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    clen hakkında da antikatabolik diye bir yazı okumuştum.neyse ya daha fazla uzamasın bu konu cunku kurumden vazgececeğim neredeyse :) yine de tşk.

13. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    evet su an 1 hafta doldu bu kuru uyguluyorum 79.2 kıloyum 82 ıdım baslamadan once
    kaslarımda da bır kayıp yok gıbı belırgınlesmeye basladı.bıtınce foto ekleyeceğim

14. kadir3407

kadir3407 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Şu an ne durumdasın?

15. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    suan 75.3 kgyim

16. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    suan dietın bıtmesıne 20 gun kaldı. uye vıdeoları bolumune vıdeomu koydum ılk ve son haller gorunmektedır.82.5 kılodan 75.2 kg ye dustum.hedef 72-73 tu fakat 70 e dusmeyı dusunuyorum.

17. kadir3407

kadir3407 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yazdıklarınında dışında bişey yaptınmı ve başlayalı kaç gün oluyor ilaç kullanımını nasıl yaptın?

18. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ilaç kullanımımı aynı şekilde devam ettiriyorum şuanda efedrine geçtim.yazdıklarım dısında yapmak istemeyipte mecbur kaldıgım bırsey var.iştahım bayagı kesıldı yemem gerekıyor dieti uygulamakta zorlanıyorum yanı negatif acıdan uygulayamıyorum fazla yemek değil hiç yiyemiyorum nedense.bir iki gun diete ara verip tekrardan vucudu sasırtmayı dusunuyorum.

19. kadir3407

kadir3407 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    clen'i dediğin şekildemi kullandın ve faydasını gördünmü?

20. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    clen i bu sekılde kullanmadım gunde 6 taneye kadar cıktım ve orada bıraktım.uye fotolarında resımlerım var yenı ekledım faydasını gordugumu dusunuyorum.koldan bayagı olcu kaybettım ama yag oldugunu dusunuyorum

Sayfayı Paylaş