Definasyona Giriyorum..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Grievous tarafından 5 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar boyum 173 kilom 66 yağ oranım %13. definasyona girmeye karar verdim beslenme ve ant. konusunu forumda baya bi araştırdım şöyle yarım yamalak bir liste çıkarttım..

Sabah 09:00
    3 yumurta beyazı
    50 gr lor
    50 gr yulaf ezmesi

Ara öğün 10:30
    2 Bardak süt
    1 Tam muz

Öğlen 12:00
    200 gr Tavuk göğsü
    Sebze yemeği

Ant. Öncesi 15:00
    Sıvı L-Carnitine

Ant. Sonrası 17:30
    50 gr lor
    50 gr Yulaf
    1 Bardak Süt

Akşam 20:00
    Bir çok meyve türü..

Gece 22:00
    50 gr lor

Antremanım ise ağırlık çalışmasının ardından 15 dk. Koşu 15 dk. Bisiklet ve Alt karın-Üst karın çalışması

Sizce nasıl bir program olmuş çok açıklar var farkındayım.. Kalorinın çok az olduğunun farkındayım ne gibi yemekler eklemeliyim sizce ?? Amacım karındaki yağları atmak bunlar gidene kadar devam edeceğim. her türlü yapıcı önerinizi bekliyorum..

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    benzer tip bir konu daha.yeteri kas kütlen varmi ki definisyona giriyorsun?zaten 66 kiloda ne kadar kas kütlen olabilir?kaç aylık bir sporcusun?66 kiloda definisyona girip cılız,küçük biri olup çıkacağının farkında mısın?

3. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Bayan değilsen sakın ha sakın :)

4. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    Kilo alman gerkli dostum forumda birçok konu mevcut bi araştırırsan belli bir beslenme programı ile bu iş yürür.

5. lawbali

lawbali Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kilon biraz daha yüksek olsa kötü duracağını düşünmüyorum ama şu kilo da gerçekten zayıf görünürsün yağ yakarsan.çok aşırıya kaçmadan iyi beslenirsen ağırlık antremanlarıyla o yağların bir kısmı gidecektir emin ol bunun yanında kas artımı da olacaktır 1-2 kilo civarında.3 aydır ben böyle yapıyorum bayağı da araştırdım ve tecrübeyle de sabittir.bu kadar düşük karbo ve yağ diyetine girersen bu kilo ile çok pişman olabilirsin ama ben zayıf ve yağsız vücut istiyorum dersen o ayrı tabi sana kalmış.
    saygılar...

6. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan göbeğim bile var.. gerçekten çok kötü bir durum.. 66 kiloyum 63-62 ye kadar inip sonra yağsız olarak kas kazanımına devam etsem daha iyi olmaz mı ?

7. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar şöyle bir durum var ben 66 kiloydumm 172 boyunda çok normal gözüküyor değil mi ama öyle değil? fotoğrafı buraya koyarım hepiniz hak verirsiniz 85,5 bel olur mu bu kilo da sizce? belki de arkadaşın durumu da böyledir? Ben senin gibi yaptım yağ yakımı odaklı çalıştım ama omuzlardan da ölçü almam sayesinde eskisinden daha kalıplı duruyorum 59 kiloya düştüm evet gülmeyin ama günümüzün sağlıksız beslenmesi o kadar çok yağlanma yapmış ki halen altta kalan six pack'ler ellerimle sayılmasına rağmen tam olarak gözükmüyor. Ama artık daha fazla zayıflamak istemediğim için karın kaslarından vazgeçtim omuza göğüse yöneldim. Bu yapacağın diyeti sana öneriyorum fakat çok uzun süre yapma 1 ya da 2 ay olsun belde biraz ölçü aldıktan sonra hacime yönel sonra tekrar definasyona girersin 1 - 2 ay.

8. brhmcr

brhmcr Guest

Temiz bir diet+ agirlik idmani ile yola devam et difinisyona filan gerek yok 6-7 ayda duzene girer zaten tanirsin vucudunu.

9. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    5. ayımı doldurdum zaten body'de

10. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    Yanlış anlama ama bu oranlar ile definisyon çok saçma geldi bana... 1 yıl sağlam çalışırsın taaki 1 sene sonra bu zamanlara kadar. Ne bilim kilon 75 e fln çıkar o zaman bile gereksiz ama belki o zaman yaparsın...
    181 boy 74 kilo %12 yağ oranı ile ben bırak definisyonu koşu bandına çıkmaya korkuyorum hacim gidecek diye çıkmıyorum zaten :)
    Definisyon bu sporun en son işi. Salatanın yağı gibi. Koymazsan pek tadı olmaz ama önce koyarsan yeşillikleri öldürür ;)

saq04ever bunu beğendi.
  11. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    valla benim bütün yağlar karında birikmiş.. şu göbekten kurtulmak için her şeyi yaparım :S

12. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir

grievous fotoğraf atabilirsen daha çok yardımcı olur arkadaşlar bence çünkü boy kiloya göre fazlalığın yok gibi

13. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Alt konularda vardı kardiyosuz ve diyetsiz gitmez bu göbek ! demiştiniz ..

14. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir

ben mi demiştim ? doğrudur hocam demişimdir şu an hatırlayamadım eski mesajlarınızdan bir daha bakayım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:40 ----------

edit: hocam baktım mesajlarınıza kendi vücudunuzun fotosu değil o ama anlatmak istediğiniz anladım benim tavsiyem onu yakmaya çalışacağınıza kas kütlesi kazanmanızdır ama tabi ki kararı siz vereceksiniz, iyi çalışmalar

15. asistanm

asistanm Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    degerli arkadaşım yag yakımı ve büyüme aynı anda asla olmaz ben bu hatayı yaptım acayip bir görüntüm oldu harika adeta.. cok irileştim kaslarım büyüdü ama o derece göbegimde onunla beraber büyüdü karnımı ice cektigimde cok şık bir görüntü var ama saldıgımda üstüm iri ama kocamanda göbek sana tavsiyem asla büyüme ve yag yakmayı bir arada düşünme karbonhidratı azaltarak yag yakmak önceligin olsun kücüldügünü göreceksin ama bu moralini bozmasın istikrarla yag yakmaya devam et yaglarından tamamen kurtulduktan sonra yag oranını 8 9 lara cektikten sonra hacim yapman en fazla altı ayını alır cok iyi beslenmeyle tabi.. bu dönemde kücüldügünü göreceksin cünkü glikojen depoların hep boş olacak aclıktan bu seni korkutmasın kas kaybından degil bu bu devreye geldiginde bile yag yakma programını panige kapılıp bozma azimle yag yakmaya devam et hacim yapmak günde bir tavuk yiyerek 6 aynı alır cünkü altyapın var hacim kolay fit görünüm kazanmak daima zordur başarılar dilerim

Sayfayı Paylaş