Definasyona Giriyorum ! Supplement Kombine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kurenator tarafından 28 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    Merhaba,
    Agustos ortalarında definasyona gireceğim.Cardiyo ağırlıklı çalışmayı düşünüyorum bir süre hit şeklinde.Şu anda elimde lipo 6x ve b+c vit kompleksim var.supplement kombinasyonu yapacağım bu dönemde.superpump 250 yi denemeyi düşünüyorum bu dönemde küre uygunluk açıısında ne dersiniz.sizlerden supplement tavsiyelerinizi bekliyorum güzel bi kombine yapmalıyım.yurt dışından tedarik edicem vücut yağ oranını olabildiğince aşağıya çekeceğim. şu anda ki tek hedefim 6pack leri belirginleştirmek.
    Birde bunun yanında antrenman programında 5,6 tekrar mı yoksa 8-12 tekrar arasında çalışma konusunda çelişkideyim.

2. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    Lipo 6x+bc vit+optimum toz bcaa ve yakındada liquid l carnitine ve green tea extract de elimde olacak.bunlara ilaveten ne kullanayım?:D
    birde merak ettiğim superpump 250 tarzı ürünleri bu dönemde kullansam nasıl olur yada kullanmayayayım onlar ıcın ayrı bır kür mü oluşturayım daha sonra

Sayfayı Paylaş