Definasyon

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve joker23 tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar daha önceleri zayıflama çabalarımı yazmıştım.şuan çeşitli aktivitelerle 102 kg a kadar indim .Hedefim 80 kg boyum 1.80.sıkı bir diyet programı uygulamayı düşünüyorum.elimde GNC 'nin acetly-L carnitine var.haftada 3 gün body yapıyorum.ölçülerim göğüs:108-bel:100-kollar:38-bacak:68-kalf:48

hedefim bi model fiziğine ulaşmak aşırı miktarda kas istemıyorum.
    sorularım şunlar

1.önce incelip sonramı ağırlık çalışayım?
    2-ek besin olarak diyet döneminde glutamine ve bcaa kullanmam doğrumudur?
    3-BBde 4.ayım bana önerebileceğiniz cardio ve çalışma programı varmıdır.

nacizane sorularım bunlar cevaplarsanız çok sevinirim herkese saygılar.

kolay gelsin. .thums:weightlifter

2. Paradise_In_Dubs

Paradise_In_Dubs Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İzmir
    Kesinlik arama yaparak bu sorulara cevap bulabilirsiniz.

3. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba takip ettiğim kadarıyla çoğu yenı konu açan uyelerde arama yaparak bseyler yapabiliyor.ozaman kımse konu açmasınmı?

4. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    joker sende haklısın o da sana tavsiyem önceliğin zayıflamak olsun fazla kilon un yanında mutlaka et te var ki zayıfladıkça sana merhaba ben burdayım diyecekler gulitamine ve bcaa da et kaybetmeni önleyecek ve zayıflamana da mani olmayacak ama l carnitine pek te etkili bişey deyil açıkçası

joker23 bunu beğendi.
  5. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ yakımı bellirli bir kalp ritmi ve kardiovasküler durumda meydana geliyor. Öncelikle biz bu ritmi kardio çalışmalarında ve yağ yakma amaçlı egzersizlerde yakalıyoruz. Yani yağ yakmak istiyorsak kalbimizi uygun tempoda çalıştırmalıyız. Ağırlık çalışmalarında yağ yakımı düşüktür, çünkü ağırlık çalışmalarında kalp ritmi; yağ yakmak için gereken tempoya ulaşamaz. Karbonhidrat ağırlıklı yakılır. Önerim, illa ağırlık çalışmak istiyorsanız idmana ağırlık çalışarak başlayın. Bu süre içerisinde karbonhidrat yakıcaksınız. Ardından kardioya geçtiğinizde direk yağ yakmaya başlıyacaksınız. Güzel bir taktirtir bu.

Kilo vermek için az yerseniz kilo vermeniz zorlaşır, aksine alabilirsiniz. Aynı zamanda amacımız metabolizmamızı hızlandırmak olmalı ki sporu bıraktığımızda da vücudumuz fit kalsın. Örn kendinize 2400 kalorilik bir beslenme oluşturun. Günde ortalama 2000 kaloriyi gün içinde yakıyoruz zaten, idmanda da 500 kalori yaktığımızda metabolizmamızı hızlı tutarak sağlıklı bir şekilde kilo vermiş oluruz. Ben söylediğiniz suplementleri eleştirmek istemiyorum, bence böyle çok daha makul.

zigbog ve joker23 bunu beğendi.
  6. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    kas kaybından korkuyorum bende glutamin bunu engelleyebılıyor dıye okumustum

7. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    yumurta beyazı, light süt, lor, haşlanmış tavuk, light ton balığı.... vs. bunları diyet listene kesinlikle koy çeşitli beslen, Bir haftada 1-1,5kg. den fazla vermeyi hedefleme, yemek düzenini kesinlikle bozma kas kaybı olmaz. Forumdan diyet programları yer alıyor bunları araştırmanı söylemelerinin sebebi, burda sana çok zengin bir diyet programıda yazabilirler ama sen bunu uygulayabilicekmisin? Herkesin bütcesi ve yaşamı farklıdır bunun için en ideal çalışma ve diyet programını araştırarak sen bulabilirsin. Forumda yağ yakımı esasları hakkındaki bilgileri okuman yeterli zaten kafanda herşey şekillenecektir. yiğitcanharmancı nın yazdıklarını dikkate al derim.

Kolay gelsin...

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş