Definasyon Süreci

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve prediction tarafından 23 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Definasyona başlayalı 3 hafta olacak yağ oranım güzel bir şekilde iniyor memnunum halsizlik dışında.Normal de antremandan 30 dk önce ve sonra 1 ölçek whey protein alıyordum.
    2 gün sonra bitmiş olacak protein tozum.Bi 10 gün vücudu dinlendirdikten sonra aklımda olan 2 supplement var ama karar veremedim.
    1-Hardline Bcaa Matrix
    2-Dymatize Liquid Super Amino

Hocam 2 sini birlikte almamı söyledi ancak 1 ini alabilirim şuan hangisini önerirsiniz diyette olduğum için ağır kardiolar yapmıyorum ağırlık çalışıyorum ama tabi ki önceki gibi ağır kilolara girmiyorum.
    Aklıma takılan sıvı aminoasit spordan önce ve sonra alınıyor bu tamam.Ama bcaa yı spordan 30 dk önce alıcam 1 ölçek ve spor sonrası almıyorum vücudu yormak istemiyorum hem de ekonomik kullanmak istiyorum.
    Bcaa yı alırsam spordan sonra kendi hazırlayabileceğim definasyona uygun bir şeyler var mı?Ya da bcaa yı spordan önce 1/2 spordan sonra 1/2 ölçek olarak mı almalıyım.
    Bu 2 üründen birini deneyen veya deneyimli kişiler bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.

2. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Dymatize Liquid Super Amino 23000 946 ML almaya karar verdim ve ürün bugün elime ulaştı beslenme programım güzel gidiyor yağ oranım 2 gün önce ölçtüm %14.8 çıktı.
    Bu ürünü kullanan varsa nasıl kullanacağım yönünde bilgi verebilir mi?Üstünde spordan 30 dk önce ve sonra 2 yemek kaşığı yazıyor.4 kaşık 23 g proteine denk geliyor az değil mi?
    Bazı sitelerde de aynı ürün spor önce sonrası 4 kaşık diyor kararsız kaldım.

3. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap alamadım ya deneyimli kişiler görmedi ya da görenlerde tam bilgi sahibi değildi.İlk kez kullanacağım bir supplement olduğu için sormuştum zaten.
    Başka kişilere de yardımcı olmak açısından nasıl kullandığımı yazayım.Elimde Dymatize Liquid Super Amino 23000 946 ML var antrenmandan 10 dk önce 2 yemek kaşığı ve antrenmandan sonra 2 yemek kaşığı olarak kullanıyorum.

Sayfayı Paylaş