Definasyon programı için yardım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ömer Furkan tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ömer Furkan

Ömer Furkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba definasyon ve kas kütlesini korumak için bir beslenme programı önerir misiniz?Şu an beslenmem şu şekilde lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
    Evet arkadaşlar,üstatlar aşşağıda da belirttiğim gibi kafamda bir kaç soru var onlara da cevap gelirse çok mutlu olacağım,ilginiz için teşekkür ederim.
    Boy:1.78
    Kilo:75
    8:30 - 3 adet yumurta beyazı,yarım kaşık yağsız peynir,5 adet zeytin,bir dilim esmer ekmek
    12:30 - 300 ila 400 gr. haşlanmış tavuk,yanında taze sıkılmış portakal suyu
    15:00 - yağsız bol limonlu mevsim salatası
    19:00 - spor zamanı

Ek olarak optimum hydro whey protein tozum var spordan sonra 1 ölçek 350 ml. su ile kullanıyorum,sabah kalktığım zamanda yarım ölçek almamı önerir misiniz?

2. Ömer Furkan

Ömer Furkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Up,yardım lütfen..

3. Jasse Kecon

Jasse Kecon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    En son protein içeren öğün 12.30' da. Bir de akşama doğru özellikle antrenman sonrasına proteinli bir öğün koymalısın.
    Hele bir de definasyon yapıyorsan kesinlikle koymalısın.

4. Ömer Furkan

Ömer Furkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İlginiz için teşekkür ederim,antremandan sonra bir ölçek whey alıyorum,wheyden kaç dk. sonra yemek yemeliyim

5. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    kolay gelsin.. sabah 1 yumurta beyazı arttır ve 100 gr a yakın peynir tüket, öğlen yediğin 400 gr tavugu ikiye böl ve yarısını akşam tüket vücut zaten tek öğünde 40 50 gr proteini anca sindiriyo sen 80 90 gr indiriyosun mideye 30 gr civarı ziyan oluyo gibi bişey,, salatayı biraz kaliteleştirmen lazım cunku vücudun vitaminlere çok ihtiyacı var domates satalalık marulun içine yada yerine brokoli kırmızı tatı dolma biber havuç dere otu gibi daha zengin sebzeleri tercih edebilirsin ve vücuda kaliteli yağ almadan yağ yakman çok zor cünkü yağ almazsan vücut korunma mekanizmasını devreye sokar ve yağları bi bakıma yakmamaya başlar sebebi iste vücuduna hiç yağ almaman.. doymamış yağ olarak ceviz badem fındık zeytin yağı omega3 kapsülleri gibi kaliteli yağlardanda tüketmen lazım... programının üzerine birde bunları uygularsan çok daha fazla verim alabilirsin.. kolay gelsin

6. Ömer Furkan

Ömer Furkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    size ne kadar teşekkür etsem azdır,çok çok teşekkürler,başarılarınızın devamını dilerim..

Sayfayı Paylaş