definasyon için yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve berbatow tarafından 9 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. berbatow

berbatow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 seneden beri çalışıyorum.bazen ara veriyorum.6ay oldu başlıyalı 104.kilodan 97 kiloya düştüm.boyum 1.78
    amino-wheyprotein-L-carnetin kullanıyorum.amacım 85 kiloya düşmek.tavsiyenizi bekliyorum. [​IMG]

2. canpolat

canpolat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    nakliye
    Yer:
    hatay
    selam

kardeş sen 12 kilo vermek istiyorsun... Foto da görüldüğü kadar 12 kilo vermeye ihtiyacın yok gibi ama yine de formu gezersen öneri bulabilirsin

3. player_tr

player_tr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sende neredeyse hiç yağ yok ne diye bu kaar kilo vermeye çalışıyorsun

4. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    burda bi hatayı düzeltmek istiyorum.Definisyon demek hatlı görünüm demektir.zayıflamak değildir.Definisyon döneminde illaki de zayıflayacaksın diye bi kaide yok! resimlerini dikkatlice inceledim.Omuzların bence zayıf kalmış.kanatların iyi yalnız sırtın çok zayıf kürekleri ikiye ayıramamışsın pozların hiç iyi değil bence biraz poz çalış poz insanı şekle sokar!Definisyon içinse bolbol makara kullan kilo vermene gerek yok bolbol maydonozsuyu iç di-üretik etki gösterir.Yani deri altı suyunu atarsın.Damarlarını göstermek içinse 15-20 tekrara kadar çıkman lazım o zamanda multi vitamin kullanman gerekir.Vasodilatör(damar genişletici supplement) kullanabilirsin.etkisi süperdir.Antrenmandan 25dk önce 1 bardak sade nescafe iç.yağ yakımını hızlandırır.antrenmandan sonra 20dk kardio yap kalori yak.boşuna whey protein kullanma.pirinç lapasını dene.....

5. akınn

akınn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    slmlar

arkadasım difine olmanın yolu basittir antremanlarda düşük kilo cok tekrar prensibi ve set aralarının kısaltılması antreman esnasınca temponun yüksek tutulması ve 3_4 gunde nabzın 114_133 kadarıyla kosu yapmak ve en önemlisi diettir difine olmak bunları yaptıgında cocuk oyuncağıdır 8)

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    DEFİNASYON HERSEY TAM OLDUGUNDA GİRİLMELİ HERYER DOLGUN HAFİF YAĞLI BİR VUCUT DEF İÇİN İDEALDİR FAKAT SENİN DEF OLMADAN ÖNCE YAPMAN GEREKENLER var öncelikle sırt çalış derim ve ar ka omuz inciline sehbasında açışı mutlaka eklemelisin proğramına

7. gurseshalil

gurseshalil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    osmaniye
    selam, elimde bulunanları sizlerle paylaşmak istiyorum. bana yurtdışından verilen programa bir göz at. beğenirsen uygularsın. yalnız dil almanca. eğer googlede aratırsan resimlerle birlikte bulunuyor.

Sayfayı Paylaş