definasyon hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DarkNRoll tarafından 2 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle merhabalar bu sporda çok ileri bi düzeyde değilim yazın da 2 aylık bir ara verdim onu hesaba katmassak 5-6 aydır bu sporu yapıyorum öncelikle vücut ölçülerim şuanda göğüs 102 omuz 119 kol 36 bel 98 boy 176 kilo 75 görüldüğü gibi bel çevrem iyice irileşmiş durumda bu yağ birikmesinin göğüslere de yansımasıyla göğüsler de çok kötü bir görüntüye bürünüyor.ben bulk'a devam edip mart başında definasyona geçmeyi düşünüyorum çoğu kişi 2 seneden önce definasyona geçme diyor ama durum gittikçe kötüleşecek bu yağlarla çok çirkin bir görüntü oluşacak..ben mart ayında bir definasyona girip yağları iyice azaltıp bir diğer kış sezonunda tekrar bulk'a başlamayı düşünüyorum sizin görüşleriniz nelerdir?

mart ayında definasyona geçmeli miyim?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Bulk yaglanmak değildir :) kontrollü bir hacimlenme dönemi gecirip yag kütleni azaltmaya ve kas kitleni arttırmaya bak, yaza dogru bir beslenme düzeni değiştirip plazlara hazırlarsın kendini.

Sayfayı Paylaş