Definasyon Diyetim Hakkımda Yorumlarınızı Bekliyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bedo9891 tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bedo9891

bedo9891 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Evet Abilerim Kardeşlerim Benim Hazırlamış Olduğum (Bilen Kişilerden Yardım Aldım )

Düşük Karbonhidrat Yüksek Protein Diyeti (Definasyon Diyetide Diyebiliriz )

Amaç Yağ Yakıp Kassal Görünümü Arttırmak

Sabah : Kalkar Kalmaz 150 Ml Su ile 1/2 Ölçek Protein Tozu 12 Gr Protein,1gr Karbonhidrat,1Gr Yağ

Lor Peyniriyle (50 Gr ) Hazırlanmış Yumurta (3 Bütün Yumurta ) 28Gr Protein,10 Gr Karbonhidrat,20 Gr Yağ

Öğle Yemeği : 200 Gr Tavuk-Kırmızı Et 30 Gr Protein

50 Gr Lor Peyniri 10 Gr Protein-10 Gr Karbonhidrat-5 Gr Yağ

Domates Salatalık (Besin Değeri Yazmıyorum )

Antrenmandan Önce : 250 Ml Su İle 1 Ölçek Protein Tozu 25 Gr Protein-1 Gr Karbonhidrat,1Gr Yağ

Antrenmandan Sonra : 250 Ml Su İle 1 Ölçek Protein Tozu 25 Gr Protein-1 Gr Karbonhidrat,1Gr Yağ

Yanına 7 Gr Bcaa 5 Gr Protein-1 gr Karbonhidrat

Akşam Yemeği (Spordan En az 1 en Fazla 2 Saat Sonra ) :

200 Gr Tavuk-kırmızı Et 30 Gr Protein

Domates Salatalık (Besin Değeri Yazmıyorum )

100 Gr Light Yoğurt 4 Gr Protein - 7 Gr Karbonhidrat-2 Gr Yağ

Yatmadan Önce : ( Yarım Saat Önce ) 150 Ml Su ile 1/2 Ölçek Protein Tozu 12 Gr Protein,1gr Karbonhidrat,1Gr Yağ

Toplam Değerler Bir Toplayalım :

Protein : 190 Gr
    Karbonhidrat : 32 Gr Karbonhidrat
    Yağ : 32 Gr Yağ

Önemli : Diyebilirsiniz Öğün Arası Kuruyemiş-Elma Yok Kullanmıyorum Tercih Meselesi Herkezin Olumlu-Olumsuz Mesajlarını Bekliyorum

2. tosunpaşa123

tosunpaşa123 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Loru yağsız ve tuzsuz şekilde alırsan daha yararlı olur. Yağ seviyesi biraz daha düşsün.
    Kuruyemiş vs. yemiyorum diyorsun onun için bir şey demiyorum ama kaliteli yağ her zaman lazım :)

Birde light ürünlere ( süt, yoğurt ) gibi fazla takılma. Yarım yağlı ye hem daha az işlemden geçiyor hemde çok fark yok aralarında. Yani en azından yağlı lor yiyorsan yarım yağlı yoğurdu da yiyebilirsin :D

Sayfayı Paylaş