Definasyon Diyeti

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Pergamum43 tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Pergamum43

Pergamum43 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Selam arkadaşlar bu spora 1 yıl oldu başlayalı bu nisan son haftasına doğru definasyona girip six pack cıkarmak hedefim ; Kullanacağım supplementler;
    2x animal cuts
    Optimum whey protein tozu
    Multipower whey amino 3400
    Glutamine tozu
    Creatine tozu(kullanmayı pek düşünmüyorum)
    l carnitin 1 kutu
    Yemek olarak ise;
    Sabah 100 gr yulaf + %0 yağlı sütlerden yarım bardak+ 1muz + 3 yumurta beyazı
    Öğle 250 gr tavuk gögüsü +100 gr civarı pilav
    ara öğün yağsız ton balığı + biraz yeşillik ve hemen ardından 1 animal cuts paketi
    akşam 6 gbi 2, animal cuts paketi
    20,00da antrman yaptığım için 19,30da multipower whey amino 3400 kullanıp gitmeyi planlıyorum
    antrenmanım 20,00dan 21,30a kadar ve 21,30da optimum protein tozu + Glutamine tozu +1 ufak muz
    yatmadan öncede 50gr lor + ufak 1 domates

Definasyon 2 ay yapmayı planlıyorum bu animal cutslar bittikten sonraki kalan 1 haftada l carnitin başlıcam antrenman öncesi kullanıcam
    Antrenman olarak ise kardio + bir biçimde 15 tekrardan düşerek yapmayı planlıyorum 15 12 12 10 gibi bir tekrar planlıyorum
    Antrenmanım hakkında daha kesin bir düşünceye sahip değilim ama ; sizin düşünceniz nedir?
    Yaş 20
    Boy 1,83
    Kilo 86
    Hedefim 78-80 kg

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş