definasyon dönemi supplement kürü

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ozansenyurekli tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozansenyurekli

ozansenyurekli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kolay gelsin.
    182 boyunda 80 kiloyum uzun zamandır yarı profesyonel olarak fitness ve boks çalışıyorum. sakatlık yüzünden bırakmıştım fakat tekrar çalışmalara başladım.
    3 ay boyunca çalışıp 6-8 kg yağ yakıp kas hatlarımı belirginleştirmek istiyorum. kullanmak istediğim supplementler hakkında yorumunuzu almak istiyorum.

sabah 08.00 2 adet muscle pharm cla kapsül
    sabah 08.30 1 porsiyon whey protein
    öğlen 13.30-14.00 2 adet muscle pharm cla kapsül
    akşam 18.30 2 adet hydroxcut harcore kapsül + 2 adet optimum nutrition bcaa kapsül + 1 adet optimum nutrition essential amino energy kapsül
    akşam 19.00-20.30 arasında antrenman yapıyorum
    antrenman sonrası 1 porsiyon whey protein + creatine
    haftada 3 akşam 23.00da 6 km koşu yapıyorum
    programla ilgili fikir belirtirseniz sevinirim.

2. ygozubenli

ygozubenli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    benım fıkrımı sorcak olursan faydasınıda gorursun denemenı ısterm.gunun sabah 6 gece 12 arasında olsun 6 da uyan hydroxcut al ve acı nescafe ıc cık sokaga kos ama yarım saaatı gecmesın gel yemegını proteınını ıc karnın ac kalmasın ara ogunlerın olsun bcaa kullanmanı onermem yag yakmak ıstıyorsan cunku yag yakımını engellıyor kendı uzerımde gordum etkısını bunun yerıne glutamın kullan mutlaka creatın kesınlıkle kullanma amıno asıtın varsa elınde ogun aralarında ıcmen super olur :)

3. canberkdinc1

canberkdinc1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    zaten hydrıxcuts cok etkılı bır yag yakıcı neden bıdaha cla kullandıgını çözemedım bosuna böbrek karıcegrlerını yormanın bır anlamı yok

Sayfayı Paylaş