Deca ve Andriol

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Flea tarafından 6 Temmuz 2005 başlatılmıştır.

1. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    1. Hafta 200 MG Deca
    2. Hafta 300 MG Deca
    3. Hafta 300 MG Deca 4 Tab Virigen
    4. Hafta 300 MG Deca 4 Tab Virigen
    5. Hafta 400 MG Deca 6 Tab Virigen
    6. Hafta 400 MG Deca 6 Tab Virigen
    7. Hafta 300 MG Deca 6 Tab Virigen
    8 Hafta 300 MG Deca 6 Tab Virigen

Bu kürü benimle aynı salonda çalışan bir vatandaş yapacak.
    1.75 e ortalama 70-72 kg gelen bu hardgainer arkadaşın steroid kullanması gerekiyor. Çünkü adam çok zor kas alıyor.
    Fakat uzun süre sustanon ve deca enjeksiyonu yaptırmak istemiyor.
    (12 14 hafta gibi) Bir oral yanında injectable ile kür yapmak istiyor.
    Ve maksimum 8 hafta olmalı. Şimdi bu arkadaşımız bu kürü yaparsa (İlk kullanımı olacak kendisinin) Bu Kürün Bitiminde kaç kg alabilir.

Arkadaş benden tavsiye bekliyor. Ona kullanabilecegini söyledim.
    Fakat bu konuda içim şu açıdan pek rahat değil.

Bu kürü kullanırsa Deca Dick olabilir mi? Ben Deca Dick olmamak için Enenhat kullanıyorum. Ama enenhat depo steroid. Virigen'i kestiğin noktada kandan atılacaktır. Deca Depo olarak etkisini biraz daha muhafaza edecektir.

Öncelikle öğrenmek istediğim şey şu:

Panzehir; bu vatandaş yukarda yazılan kürle deca dick olabilir mi?
    Ectomorpf yapıda olan bu kişi bu kürden kaç kg alabilir?
    Vatandaşın Sustanon kullanmasını istemiyorum. Çünkü sustanonun dozu az diyordun zaten. Ayrıca Sustanon 250 kullanmak istemiyor nedense.
    Önce virigen ve primoblan kullanmak istiyordu. Ben kendisine Virigen ve Deca Durabolin'i önerdim.

Bu adamın Virigen yerine DBOL alması daha mı mantıklı olur yoksa?
    Deca dozları sabit kalacak şekilde oradan virigeni çıkarırsak, ve ilk 4 hafta için DBOL koyarsak bu kürü nasıl yapmalıyız.

Ayrıca kendimle ilgili bir soru:

DBOL Enenhat ve Deca almaya başladığımdan beri, sabah kalktıgımda şiddetli baş ağrısı ile uyanıyorum. Bazen bu baş ağrısı gecenin ilerleyen saatlerin de de olabiliyor. Ayrıca sırt bölgemde ve omuz başlarımda sivilceler çıkmaya başladı. Aşırı bir cinsel istek duyarak 7/24 dimdik geziyorum. Rahatsız olmaya başladım.

Bu baş ağrılarının sebebi Dianabol ile alakalı olabilir mi?

2. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Deca'nın ilk 10 gün içeresinde testosteron hormonunu çok hızlı bir şekilde kapattıgını biliyorum. Deca yanında aldığın testosteron bunu hissetmemeni sağlıyor. Böylelikle kanında yüksek miktarda bulunan ve yavaş etki eden enenhat testosteronsuz vücuduna destek veriyor. Böylelikle deca dick olmuyorsun diye biliyorum ben.

Yani kardeş açıkcası

İLk 4 hafta dbol aldıgını düşün. Bu aldıgın DBOL ün androjen etkisi seni ne kadar götürebilir ki? (Testo almıyorsun) Yani DOL ve DECA küründen DECA dick olarak çıkmak olası mı?

Ve aynı şekilde gene virigen. Bunun depo etkisi yok. Testo Her zaman Deca dan daha uzun kullanılır. Çünkü Testo nun etkisi geçerse DECA senin hormonunu kapatmaya gene devam eder.

Durum böyle değilmidir?

Bu durumda, DBOL yada Andriol DECA durabolin ile kullanılırsa DECA dick yapar mı?

3. Guest

Guest Guest

Öncelikle uygulanilacak steroid kürleri inisli cikisli olmamali. Mesela 200-300-400 sonra 300 ile bitirmek yanlistir. terazi degeri degisiyor. tabletler 4 den baslayip 6 ile bitirmekde yanlis olur. cünkü kur sonunda alinan maddelerin dozu minimuma indirilmeli ve testo ayari bir anda kapatilmamalidir.
    deca maddesi bittikten sonra kür 4 hafta daha devam etmelidir. Hatat 5-6 hafta uygun oldugunu söyleyen uzmanalr vardir.
    Su sekilde uygulanilirsa daha mantikli ve dogru bir kur plani cizilmis olunacaktir.

1.Ay
    1. Hafta 400mg Deca
    2. Hafta 400mg Deca
    3. Hafta 400mg Deca+6 tabs Virigen
    4. Hafta 400mg Deca+6 tabs Virigen
    2.Ay
    5. Hafta 300mg Deca+6 tabs Virigen
    6. Hafta 300mg Deca+6 tabs Virigen
    7. Hafta 300mg Deca+6 tabs Virigen
    8. Hafta 200mg Deca+6 tabs Virigen
    3.Ay
    9. Hafta 20mg dianabol
    10.Hafta 15mg Dianabol
    11.Hafta 15mg Dianabol
    12.Hafta 15mg Dianabol
    4.Ay
    13.Hafta 10mg Dianabol
    14.Hafta Clomid+Creatin (clomid 4-5 hafta ve creatinde 6 hafta kullanilmalidir)

4. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş