deca-durobolin ile Nandrolone Decanoate arasındaki fark nedi

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve SEHZADE tarafından 25 Şubat 2005 başlatılmıştır.

1. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar benim sormak istediğim;acaba deca-durobolin ile Nandrolone Decanoate arasındaki fark nedir?

deca-durobolin için daha önceki yazılarınızda 200mg ile 600mg arasında haftalık alınabilir diye yazılar okudum;fakat Nandrolone Decanoate in üzerinde 25mg/ml yazıyor.Acaba bu dozaj 250 mg. mı tekamül ediyor yoksa farklı bir dozajı mı var?Birde İran malı olduğunu da belirtmek istiyorum.deca-durobolin için yunan malı olmayanlar için sahte diye yazılmıştı acaba bu farklı bir ürünmüdür?

Bu konuda bilgisi olan varsa yardım etmesi mümkünmüdür?Birde 25mg/ml 250 mg anlamına mı geliyor söylerseniz memnun olurum.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Re: deca-durobolin ile Nandrolone Decanoate arasındaki fark

Aradaki fark sadece ismi, Norma (yunan) Nandrolon decanoata yaziyor, Organon firmasi ise Deca durabolin.

50 mg´likta var, 10 ml likte var (underground)

Hangisi olursa olursun deca decadir, yani sadece marka.

Nerde yaziyor bu yunan degilse sahte diye ? Hollandada var, British dragon var (yasadisi) Irandan Deca duymadim acikcasi, ama olabilir, resmini gönderebilirmisin ?

British dragon:

3. Despo

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    25 mg 250 mg anlamina gelmez, 25 mg dozaji. ml ise ne kadar "ayni litre gibi".

4. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Slm despo;

Benim elimdeki deca iran malı testesteron enantate'de benzer kahverengi ampulun içinde.Resmini de gödereceğim.Bilgisayardan iyi anlayan bir arkadaşım var ben tam olarak resim nasıl göderilir bilmediğim için onun yardımıyla ancak gönderebilirim.

Bu ürünün üzerinde 25mg/ml yazması beni düşündürdü;çünkü eğer deca haftalık 200mg. ile 600mg. arasında alınması gerekirse 25 mg.haftalık hiçbirşey vurulmasa daha iyi olur.Ancak 2. haftadan sonra bu iğneyi vurulduktann sonra %15 gibi rahat bir şekilde hiç zorlanmadan güç artışı oldu.(bu testonun da güç artışı olabilir).

Birde şunu sormak istiyorum ben bu ürünü enantate ile alıyorum.Pazartesi Enantate vuruluyorsam çarşamba deca cuma enantate pazartesi deca diye bu periyodla vuruluyorum.Bu doğrumudur?Aynı gün vurulmamamın nedeni birgünde iki yükleme yapmamak için.Böyle de vurulsam olurmu?

5. Despo

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    resmini gönder bakalim.25 mg cok az. 3-4 gün ara verebilirsin ayni günde vurabilirsin.

6. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Resmini gönderecem ve şu anda da internetten de bulmaya çalışıyorum.Eğer internetten bulabilirsen hemen şimdi gönderebilirim.En azından web adresini yazıp görebilirsiniz.

7. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    25 mg lik deca durabolin olmaz. Dünyanın her tarafında benim bildiğim 50 mg dan aşagı , deca üretilmiyor.

Mesela yunanistanda, Norma Hellas firmasının çıkardığı Nandrolone Decanoate burada Normal Hellas , Organon gibi bir firma ismi oluyor, Nandrolone Decanoate da aslında ilacın etken maddesi olmasına rağmen,
    yunan firması bu etken maddeye her hangi bir isim uydurmak yerine,
    direk etken maddeyi ilaç ismi olarak kullanmış. Buradaki olay budur.

Gelelim ML MG olayına. ML ile MG aynı değildir.
    Burada elindeki , Aburaihan marka Iran durabolin'in üzerinde ilacın kaç ML olduğu yazıyor? Bence burada belirtilen olay , ilacın 1 ML içeriğinde 25 mg Nandrolone olduğudur. Eğer elindeki ilaç bir ampulde 2 ML içeriyorsa,
    o zaman 25+25 mg = 100 mg olmalı.

Norma Hellas'ın çıkarmış olduğu , deca durabolin'de , 1 ML içerikte 100 mg Nandrolone bulunuyor. Aynı bunun gibi...

8. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    En yakın zamanda bu ürünün resmini gönderecem;eğer haftalık düşük dozda kullanıyorsam bir faydası olmuyacağı için niye kullanıyım ki?İnternette de baktım ama bulamadım.Bir benzeri: İspanyol decasına benziyor ama o beyaz ampulun içinde bu ise kahverengi.Ve üzerinde sadece 25/ml den başka yazmıyor.

9. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman ampulleri birleştirsene. Elinde kaç adet var bunlardan?
    25 mg ise 100 mg için 4 ampul kullanman lazım :D

Ama sanmam 25 mg olacagını en az 50 mg olması lazım.
    Kaç ampul kullandın şimdiye kadar. Ve elinde kaç ampul kaldı?

10. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    25 mg. olduğunu bende zannaetmiyorum.Daha önce 2 kez aldım.8 adet daha var.Yani sizin tahmin ettiğiniz şekilde 10 hafta boyunca haftada 4 taneye tekamul edecek şekilde gelmedi.

Biryandan da çok önemsemiyorum;çünkü eğer bu kürden istediğim verimi kür içinde hissedemezsem araya frontload gibi sustanon ve primabolon'u da ekleyeceğim.

11. Lawless Power

Lawless Power Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    antalya
    deca durobolin ile nandrolone decanoate arasında hiçbir fark yoktur.deca durobolin ilacın adı nandrolone decanoate ise etken maddesidir.ben organon firmasının sarı kapaklı hollanda yapımını kullandım.ama diğer kürümde yunan kullanıcam nedeni ise hollanda ya çok talep var sahtesi de kesin var.yunanda pek öyle bişey yok.ama olmaz diyede bişey yok.kimbilir belkide vardır.iran decası 1 ml çıkar piyasaya çünkü iranda böyle gördüm.oradaki fiyatı 1.000.000 tl.buraya gelene kadar fiyat artar.5.000.000 tl olur.şu an iran deca sına talep çok fazla.(eskiden türkiyede de deca varmış yine organon firmasına ait ama kaldırmışlar.tahmini yıl olarak 1950-1960 arası.çok yaşlı bir eczacıdan öğrenmiştim sizinle paylaşmak istedim.)

Sayfayı Paylaş