Deca-Durabolin ve Testosteronenantat

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Rocky27 tarafından 13 Şubat 2005 başlatılmıştır.

1. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    Selam

Benim bilmek istedim

16hafta bir kür yapmak istesem Testosteronenantat ve Deca-Durabolin nasil yapmam lazim.Yani ikisini ayni günde vurmam lazimi.....

2. Guest

Guest Guest

JEAN CLAUDE.
    Kusura bakma simdi biraz sert konusmam gerekiyor. Sen hep konu acip sunu ve sunu su kadar hafta kullansam ne olur sizce nasil olur? gibi sorulari senden görmekden zevk aldigimizi zannetme.
    Acikca sana soruyorum ve hic CEVAP alamiyorum.
    SENIN HEDEFIN NE? NE YAPMAK ISTIYORSUN?
    Yag eritmekle bir problemin var. bunun disinda hacim(masse) yapmak istiyorsun? sana bir kur önerdik ama hala degisik planlarla kurlarla sorulari sormaya basliyorsun. Bu sorulari sen yabanci forumlarda sormus olsaydin sana cok agir kelimeler sarf edilirdi.

Senin yasin kacti Jean Claude. Darilacaksin ama sanki 16 yasindaki atilgan gencler gibisin.

3. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

Benim profile bakarsan orda hepsi yaziyor.Ben sadece bilmek ve ögrenmek istiyorum ...Benim bilmek istedim

16hafta bir kür yapmak istesem Testosteronenantat ve Deca-Durabolin nasil yapmam lazim.Yani ikisini ayni günde vurmam lazimi.....

4. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    :D :D :D :D :D
    iyi cevap ama sanirim panzehi artik cevap yazmayacak deli oldu adamlar yakinda bakirkoy forumunda yazmaya baslarlar :lol:

5. Guest

Guest Guest

Hayir senin sorduklarin ögrenmeyle fazla ilgisi yok. Ögrenmekde istiyorsun ama baktinki bu kur daha etkili o zaman hemen ona asiliyorsun ki kendine su soruyu sormadan (ACABA BU KUR SIMDI BENIM IYI UYGUN OLUR MU? ).
    Yoksa ögrenme babli soru sormus olsaydin su sekilde sorularini dile getirirdin. ( DECA VE TETSO KOMBINE KURU HAKKINDA BILGI VEREBILIRMISINIZ? yada DECA VE TESTOYU AYNI ANDA VURSAK VE BUNUNLA HAFTA KUR YAPSAK ACABA NE GIBI OLUMLU YADA OLUMSUZ ETKILER ORTAYA CIKAR? ) gibi sorulari beklerdim.

Ama sen her sorunda ben 16 hafta kur yapmak istesem diye soruyorsun. Hep istesem seklinde sordugun soruda ancak bu mana yatar.

Simdi her elinde siyah kitap var. OPnu okuyorsun. Zaten orada testo yada deca hakkinda genis bilgi var. iyice oku ve nasil bir madde oldugunu ögren.
    Deca yüksek anabol etkili madde ve tetsoda ypüksek androjen etkili madde. Genelde genis hacim icin sporcular cok kullanir ve büyük basari elde ederler. Deca testo olayi budur.

6. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selamPANZEHIR

DECA VE TETSO KOMBINE KURU HAKKINDA BILGI VEREBILIRMISINIZ? yada DECA VE TESTOYU AYNI ANDA VURSAK VE BUNUNLA HAFTA KUR YAPSAK ACABA NE GIBI OLUMLU YADA OLUMSUZ ETKILER ORTAYA CIKAR VE NASIL DOS YAPMAM LAZIM VE AYNI GÜNDE VURMAM LAZIMI

TSK

7. Guest

Guest Guest

:D

testo maddesini uzmanlar King Of Roids ddiye tabir etmislerdir. Kisacasi yüksek anabol ve androjen etkili steroiddir. Bunun disinda Deca maddesi yüksek anabol ama az agirlikli androjen etkili steroiddir. Decanin öyle bir öezlligi varki bu durum sporculari cok memnun ediyor.

Deca nin vücutcular tarafindan sevilen yönleri;
    1. Sporcu kur esnasinda ne kadar cok protein alirsa sporcu deca ile o kadar cok kas insa edebiliyor. Ister yeni baslayan olsun isterse ilerlemis sporcular olsun.
    2. Sporcu deca ile kazandigin hacmin %80-90'nini muhafaza ediyor.
    3. Decanin sivilce+sac dökme yada karacigere toksit etki gibi sporculari rahatsiz eden yan etkileri olmadigi icin kullanim listesinde ilk siralarda yer aliyor.
    4. Sporcu deca ile yaptigi kur esnasinda agir calismaalrda eklem bölgelerinde agrilardan muaf oluyor.
    5. deca maddesi hacim yönde en popüler maddedir ve decadan alinan hacim genelde kaslardan ibarettir. Buna binaen testosteron yada dianabol gibi maddelerle hacim uygulamak isteyen sporcularin ilgi odagidir.

Deca nin Vücutcular tarafindan sevilmeyen Negatif yönleri;
    1. deca kur esnasinda yumurtaliklara oldukca zarar veriyor ve tek basina kur yapilmasi kesinlikle tavsiye edilmiyor.
    2. deca maddesi vücutta progesteron hormonuna dönüstügü icin sporcularda jinekomasti belirtileride görülebiliyor ki bu durum genelde 400mg doz asimi yada hic kur yapmamis sahislarda 400mg gibi ilk baslayis seklinde cikabiliyor.
    3. deca kan dolasim sistemiyle ilgili oldukca etkili bir durumu var. Sporcularda genelde 300mg i asan dozlarda burun kanamasi gibi durumlarla karsilasiyorlar.
    4. deca etkisini bazen cok gec gösteriyor. bazi sporcular 6. haftada ciddi bir etkisini görebiliyorlar. Steroidler arasinda en uzun süreli madde deca oldugu icin bazen insan vücudunda böyle agir isleyebiliyor.

Testo ve deca kuru tam anlamiyla süper bir hacim kurudur ki bu kur 1. kur icin tavsiye edilemez ve tasvip edilemez. Baslangic kuru degildir. Ilerlemis sporcular icin tavsiye edilebilir.
    Söyle bir kur yapilmasi mümkündür.

Testo 250mg haftalik ( 16 hafta boyunca)
    Deca 300mg haftalik (10 hafta boyunca) (10. hafta 200mg seklinde dozlar indirilir)

kur zamani Zinc(cinko) alinmasi tavsiye edilir.

8. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    slm panzehır kure ben bugun basladım ve bır sorum olacakkktı kur boyunca balık yagı kapsul sekılde cınko ve apikobal kullanıcam sabah kahvaltıdan sonra balık yagını saat 18.30 gıbı cınkoyu 23.30 gıbıde apikobalı almayı dusunuyorum sence nasıl neden boyle alıyon dersen 16.00- 24.00 vardıyasında calıstıgım ıcın sence nasıl bı onerın varmı sımdıden saol

Oguzhancakiirr bunu beğendi.
  9. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

verdin bilgiler icin cok sagol

ama ben bilmek istedim suda var

Testo 250mg haftalik ( 16 hafta boyunca)
    Deca 300mg haftalik (10 hafta boyunca) (10. hafta 200mg seklinde dozlar indirilir

Besela

Pazartesti
    testo 250mg 1injektion
    deca 300mg 1inkejektion
    ben bilmek istedim testo ve deca ayni günde vurmamiz lazimi .Yada baska bir gündemi.Ayni günde vurulursa zararlimi..

10. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    yaa bıde unuttum gh max kullanırken kalsıyum agırlıklı fazla beslenmeyın gh max ın degerlerını dusuruyormus bu dogrumudur

11. Guest

Guest Guest

@Jean Claude

testo ve decayi ayni injeksiyona cekip vurabilirsin. ikiside yagda cözülüyor ve birlestirip vurmada hic bir sorun yoktur.
    Ayni günde haftada bir kere vurulmak yeterlidir.

@musty2
    Balik yaginda Omega3 asit vardir ve kalb icin sagliklidir faydasi gayet coktur. Fakat kur esnasinda sana kazandiracagi nedir orasini bir düsünmek gerekir. Bana kalirsa fazla ihtiyacin yoktur. Cinkoya ihtiyacin var. Yalniz günlük dozunu cikarman gerekir. bu kiloya göre degisir ama standart doz ayari 100-120mg dir.

12. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    PANZEHİR;bir küre girince steroid ve diyer maddelerin dişında doğal unsurlar olarak neler almalıyız.Örnek olarak çinko ve b6 ağıllıklı olmak üzere alınan multi vitaminler yeterlimidir?

13. Guest

Guest Guest

Viatmin almamiz sarttir. Ister siz bunu dogL BESINDEN ALIN ISTERSENIZ HAZIRLANMIS TABLETLERDEN ALIN.
    Cinko bir yönden gereklidir. fakat normal vitam kapsüllerinde dozu düsüktür. iclerinde 5mg vardir. Bize yaklasik 100-150mg lazim.

14. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Bunda hem fikiriz.Daha önce yazdığın yazılarında okuduklarımdan çıkardığım sonuçta buydu benim zaten.Benim sormak istediğim;sadece çinko ve multivitamin mi almalıyız?Bu ikisi yetermi?

Ben kendi şahsım adıma diyorum,imkamım varken dört dörtlük olsun isterim.Hiçbirşeyden kısmak istemem.

15. Guest

Guest Guest

evet. vücut sadece B komplex yada vitamin c ye ihtiyaci yok. gfenel manada tüm elementlere ihtiyaci var ve tüm vitaminlere. Tabiki genelde besinlerden aliyoruz. mesela her gün 200g balik yiyen ve 1-2 tabak karisik salata yiyen insanin ekstra multivitamin ve elementleri almasina ihtiyaci yoktur.

16. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Saol PANZEHİR anladım.

17. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    panzehır bısey daha soracam 2hafta kadar yatarken 3adet gh max ,3. hafta 4adet ,5ve 6. haftalarda yaklasık 6 veye 7 adet gh max alıcam yatarken sence baska nasıl kullanırım yanı en ıyı verımı alırım yoksa yazdıgım duzen ıyımıdır sence

18. Guest

Guest Guest

sen bana gh maxin ham maddesini bir yazarsen sevinirim. marka ismi söylüyorsunuz bende anlamiyorum. Piyasada 100 den fazla cesit marka ve isim var.

19. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    panzehir benim çinko almama gerek varmi. weider 500 gr lık olan creatinden aldım. sen çinko al dedin. ama ben 2 günde bir 200-250 gr balık yıyorum.

20. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    pardon panzehır sankı gecen gun bahsetmıstın gh max ten de oyuzden acıklama yapmadan yazdım unıversal gh max 160 tablet ben yatarken ıcılıyo dıye bılıom growt hormonu ıcerıyormus sanırım argınıne ve orgınıne baya bı yuksek

Sayfayı Paylaş