1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Debug - Yaş 20 - Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Debug tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar sitede yeniyim ve burda olmaktan mutluyum.
    Bu Sporda 2 'inci ayımı doldurcam.
    Kol sıcakken 38.5 sogukken 37

Omuz 138
    Boy 1.70
    Kilo 86.5
    Dİger ölcülerimi bilmiyorum ilerleyen günlerde eklerim.
    Poz vermeyi tam olarak bilmiyorum ama elimden geldigince ilerki zamanlarda daha iyi fotolar ekliycem.

Amacım saglam ve parcalı bir vücuda sahip olmak
    Beslenmem gayet iyi gerekli besin ögelerini alıyorum ( süt ,yogurt,et ,yumurta v.s) hicbir madde kullanmıyorum.

Önerilerinizi ve düsüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

KOLAY GELSIN.

Ekli Dosyalar:

Fatih_31 bunu beğendi.
  2. ulrich

ulrich Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yalniz kardesim sen sporda 2. ayım dersen insanların moralini bozarsın :) Definasyonunu yap, karın bolgenden ver biraz. İlerlemeye cok yatkin bir vucudun var gibi gorunuyor, tebrikler.

3. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ulrich yorum icin saolda:D neden morallerini bozim yaw hersey calısma ve beslenme ile ilgili yinede yorumun icin saol.Dediğin gibi biraz yag sorunum var suan 86.5 kiloyum 83 v.s düsersem daha ii olacak boyuma göre kilom cok ama hicbir sıkıntım yok

4. eXo

eXo Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    ( süt ,yogurt,et ,yumurta v.s) hicbir madde kullanmıyorum.
    demişsin birde boyuma göre kilom cok ama hicbir sıkıntım yok demişsin
    bence omuz genişliğini korumak için yağları daha kolay yakmak için
    biraz tüketsen iyi olur

5. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış anlasılma olmus sanırsam exo hocam
    Beslenmem gayet iyi gerekli besin ögelerini alıyorum ( süt ,yogurt,et ,yumurta v.s) bunları alıyorum demek istedim. Hicbir madde kullanmıyorumdan kasıt aminoasit v.s türü seyler,

CEW!Q bunu beğendi.
  6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

eXo orada sut et yumurta yogurt peynır vs yedıgını fakat supplement kullanmadıgını soylemek ıstemıs bence...

Debug sana gelınce sende benımle aynı dusuncedesın sanırım gobeklenmedıkce yagı takmıyorsun kafana galıba..Benımde ılk amacım ırılesmek oldugundan ve yagsız bır vucudum oldugundan az mıktarda yag almayı kafama takmıyorum..Ama yınede beslenmene dıkkat et fazla yaglanmadan (ıstedıgın zaman 1 ayda yakabılecegın kadar yagın olsun) kılo al..Benım dusuncem bu tabı..Vucudun 2 aylık bırıne gore ıyı..

Debug bunu beğendi.
  7. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Sn Debug.
    Hani profil pozunuz var ya, o pozda karnınızı sıkıyormusunuz, yoksa hiç bir kasınızı kasmadan oylece rahat bir şekildemi poz veriyorsunuz.

Ben karnımı sıkınca belim iyicene inceliyor, baklavalar biraz daha belirginleşiyor, göbeğimi biraz serbest bırakınca çok az bir göbek çıkıyor, fazla değil. Bu yaz arkadaş ile başlıyorum yağ yakmı programına 3 ayda iyi bir defenasyon çalışmasına gireceğim zaten. Saygılar.

8. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    CewıQ kardeş dogal hicbir sıkma yok ayreten umur dedigin gibi göbekte fazla yag olmadıgı icin takmıyorum ama haftada 4 gün idman yapıyorsam 4 idmanımdada abdominal çalışıyorum.6-7 ay sonra karın kaslarım daha belirgin ve yagsız olcagından eminim,cünkü cok azimli,düzenli çalısıyorum .
    Ayreten yorumlar icin saoluun

9. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    130 kişi bakmış ve 3-4 tane yorum Buradaki cok degerli sayın hocalarım sizlerin görüşleri benim için çok önemli sizlerde görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Kolay gelsin

10. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Debug bu vücuduğu sporla yapmadığın belli 2 ayda bu kalıp yapılmaz zaten.Önceden ne yapıyordun?

11. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Bu şekilde bulk döneminde bu küçük göbeği bozmazsan, 2 aylık bir kardio çalışması yeterli olur gibi sana. Tabi beslenmeyide unutmamak gerek.

12. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    pastnova kardeş kendime ii denebilcek şekilde bakıyorum ayreten her idmanda en az 4 veya 5 saat çalışıyorum içki sigara v.s hicbirsey yok .Beslenmen iyi olunca azimli ve kararlı çalışınca böyle bi vücud ortaya çıkabiliyor.
    yorum icin saol CEWIQ

Hocalarımdan tavsiyeler bekliyorum eklentideki gibi bi vücuda sahip olmak istiyorum.

Ekli Dosyalar:

13. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Her idmanda 4-5 saatmi ??Prolar bile öyle çalışmıyor debug.Antreman programını yazarmısın acaba ne çalışıyorsun 4-5 saat merak ettim

Just Be bunu beğendi.
  14. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Böyle havadar ve yeni aletlere sahip salonları görünce moralim bozuluyor. 6-7 aydır evde antreman yapıyorum ve çevremdeki salonlar da havasız, eski aletlerle dolu. Bu sporda yenisin ve 2 ayını da dolu geçirmişsin. Gögüslerini avantajlı buluyorum. 4-5 aylara doğru daha da biçimlenecek ve çizgileri barizleşecektir. Hafif göbeğini içeri çekiyorsun gibi. Ya da ben yanılıyorum; ama ben de içeri çekince böyle kavisli görünüyor :)
    Supplement kullanmayarak çok iyi yapıyorsun. Beslenmende titiz davranabiliyorsan ve istediğini istediğin zaman temin edebiliyorsan doğal beslenmeye devam etmelisin. 1.70m olman da senin bir avantaj. Çünkü boy uzadıkça yapılanacak kas kütlesi artıyor ve gelişim açısından vücut oranını sağlaman daha zor oluyor. 4-5 aya doğru tekrar resim ekle. O zaman doğal beslenerek ne kadar hızlı geliştiğini daha iyi anlayacağız...

15. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    iki aylık bir çalışmaya göre iyi bir fiziğin var bana göğüs ve omuz bölgesi daha iyi gelişmiş gibi geldi

16. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    yanlışlık her idman da 4-5 saatlik çalışma ile başlıyor...vücut kesinlikle 2 aylık gibi görünmüyor(yanlış anlama 2 ay dan çok yapıyorsun anlamında söylemiyorum)...genetiğin den kaynaklanan bir durum herhalde.....şu beslenme programını kaba taslak yazarsan biraz daha açıklayıcı olabilirsin....iyi çalışmalar...

17. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    siyahkusak kardeş 4-5 çalışıyorum ama sadece abdominal'e 1 saat ayırıyorum öyle diyim.Nasıl beslendigime gelince yazarım.

Yazılan yorumlar için teşekkür ederim ama,2 ay olmasına daha 10 gun var.Ayreten 4-5 saat çalışıyorum ewet ama dolu dolu çalışıyorum bu kadar uzun bi süre çalışmamı ise beslenme ile saglıyorum diyebilirim.Normalde uzun bi süre bazen abartabiliyorum karın kaslarına cok yogunluk veriyorum her idmanda abdominal calısırım.Ayreten salonum gayet güzel ve aletler yeni bununda faydasının olduğunu düsünüyorum.

siyahkusak kardeş 4-5 çalışıyorum ama sadece abdominal'e 1 saat ayırıyorum öyle diyim.Nasıl beslendigime gelince yazarım.

Ama dedigim gibi body'i 2 aydır yapıyorum düzenli bir şekilde en az 1 yıl daha devam etcem en son nasıl bi vücut istedigime dair bi foto ekledim o hale gelene kadar calıscam ,zaten fazlada sürcegini zannetmiyorum.

Son düzenleme: 1 Haziran 2009
  18. eXo

eXo Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    evet ben yanlış anlamışım pardon...
    verdiğin resimdeki omuz genişliğini yakalamışsın hatta omuzlar daha iyi
    1 saat karın çalıştığına göre yağların altında baklavalar hazırdır:D
    serge nubrette 1 saat karın çalışırmış senin tek derdin yağ yakmak
    bunuda yaptığın hareketleri 4-5 saatten daha az bir sürede yapmaya çalış
    dinlenmeyi azalt sadece bu yeterli olacaktır

Debug bunu beğendi.
  19. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ewet baklavalar hazır, mekik cekerken 500 'e dayanıyorum hissetmiyorum sanki bosa cekiyor gibi oluyorum yag yakmak icin calısıyorum 1 aya yagları hemen hemen eritmiş olurum bende azim cok fazla sayın exo hocam.yorumunuz icinde saolun daha eksik yerlerim varsa söylerseniz sevinirim.

20. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    SiyahKusak Beslenme Programımı kaba taslak yazıyorum:

Her Sabah 9 da uyanış uyandıktan hemen sonra yarım kilo su iciyorum

sonra 2 kasık pekmez
    3 tane yumurta
    sonra 15-20 dk sonra kahvaltı yapıyorum

Günde en az 5 kilo su iciyorum bunuda belirtim.
    Öglen 3 ceşit yemek yiyorum
    Ve bol bol su tüketimi yapıyorum

idmandan önce 1.5 kilo su iciyorum ve her idman sırasında 1.5 kilo su tüketimi

idmandan sonra yarım kilo tavuk gögsü(et)
    1 kilo süt
    sonra bebek büskivüsü yiyorum sütle birlikte .
    EKmek hic yemiyorum.
    yatmadan öncede süt ve su tüketimi sonra yatıyorum.müsait bi zamanım daha acıklayıcı bı sekılde yayınlarım.

Son düzenleme: 1 Haziran 2009

Sayfayı Paylaş