Değişimim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ByVendetta tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Günümüzün en büyük sorunlarından biri asosyallik,agorafobi vb. gibi durumlar.Artık herkes kendi içinde bir dünya kuruyor orada kimi zaman bir kral kimi zaman dışarıda gördüklerini örnek alan ve dünyasına uyarlayan isanlardan biri oluyor.Ben tam olarak böyle değildim ama son 7 aydır az konuşan 3-4 arkadaşım dışında kimseyle konuşmayan diğer kişileri boş bulan,kibirli biriydim size kendi karakterimin dışa dönük yüzündeki değişimden kısaca söz edeceğim belki zamanında eski ben gibi olan yada hâla eski ben gibi olmaya devam eden kişileri motive etmek için çünkü çok duyuyorum bu sorunu size şunu belirteyim ki elinizden geldiğince konuşun,internette yararlı bilgilere bakın,bu kişiyle konuşamam demeyin elinizden geldiğince gülün faydasını göreceksiniz.Ayrıca ben eskiden kızlarla hiç konuşmayan biriyken şu an hem onlar için hem de kendim için gayet iyi profil yaratmış bulunmaktayım(kibirli olmak istemem bu anlatacağımın da alâkası olduğunu sanmıyorum; geçen gün okulda gayet popüler sayılan kızların aralarında beni konuştuklarını ve hakkımda gayet iyi yorumlar duyunca hoşuma gittiğini belirtmek istiyorum) bu yazıyı yazdım çünkü artık suskun biri olmak istemiyorum,yaşadıklarımı sizlere anlatmak istiyorum bir kişi bile okuyup az da olsa faydasını görürse çok sevinirim.Bilgili,konuşan ve gülen bir karaktere sahip olmak isteyenler için umarım yararlı olur.

wallcroft9'69, MyShadowKing ve 2157 bunu beğendi.
  2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Tebrik ederim, asosyallik sürdükçe sosyal fobiye dönüşür. Asıl zor olan sosyal fobidir.

thetramp bunu beğendi.
  3. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    bende de var. üzerine gitmeye çalışıyorum biraz faydasını gördüm.

4. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Asosyalliği atmak için ne yaptın peki ??

5. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Aslında asosyal denemez eski halime çok konuşmazdım o kadar.Genel olarak herkesin ilgilendiği konularda iyi bir bilgi birikimine sahip oldum.(Okuyarak,araştırarak) Artık eski konuşmayan halimi hatırlamak bile istemedim,sen de elinden geldiğince gündemi takip et oku,öğren sohbetlerde kendini belli et,vay be dedirt bazen gül ama abartılı bir şekilde değil bazen sus ama kendini vazgeçilmez sanacak derecede değil zaten bunları yaptın mı gerisi geliyor. :)

6. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Zannedersem o yorumlardan bır kacı da benımdı. Helal olsun ıstedıgıne ulasmıssın sımdı ılerleme zamanı . Senın gıbı durumda olan ınsanlar ellerındekı gucun farkına varamıyor . Tam tersı gucsuz zannedıyor kendılerını bende hafif bir gectım o donemden . Bagımlı oldugum donemlerden bahsedıyorum . Hayatında basarılar dılıyorum . Kendıne ıyı bak .

ByVendetta bunu beğendi.
  7. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Teşekkür ederim

8. Starken

Starken Üye