Değişik Videolar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve muti5757 tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Evet arkadaşlar özellikle ramazanda gün boyu yapacak birşey olmuyor çoğumuz eminim günde 5 dakika bile olsa youtube'a girip en azından şarkı dinliyordur bu başlık altında ilgimizi çeken değişik tarzda videoların paylaşılması bence oldukça güzel olur maksat zaman öldürmek ;) Prank vs Prank adı altında birbirlerine şakalar yapan bir çift var oldukça popüler bu kız arkadaşının isteği üzerine adam sushi alıyor daha sonra marketten oldukça acı bir sos alıyor ama öyle böyle değil boğaz delebilecek düzeyde bir sos sushinin içine karıştırıyor eve kız arkadaşından önce geliyor kamerayı yerleştiriyor gizliyor tabi daha sonra kız arkadaşı sushinin tadına bakınca yaşananlar ;)

HOT PEPPER EXTRACT PRANK - YouTube

Buda malum en sevdiğimiz tavukların nasıl beslendiğiyle alakalı bir video :D

https://www.youtube.com/watch?v=T1Y0wzGKpds

Son düzenleme: 19 Temmuz 2013
  2. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    ahahah prank vs prank. Bütün videolarını izlemistim SUBSCRIBE FOR VITALYZDTV - YouTube Bunuda biliyosundur belki. Tüm videolarını defalarca izlemistim bu adamında. SteveKardynal. Lahwamf gibi adamların kanallarınıda izleyebilirsiniz. Kız tavlama taktiklerinden hertürlü şeye kadar video içeriyor. Bazen diyorum kendime keşke bu adamlar gibi olabilsem. Örnek alınası kişilikler:D

3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Ayıpsın hastayım o adama :D bende bütün videolarını izledim :D Lahwamf Roman atwood felan hepsine aboneyim :D

Sayfayı Paylaş