Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve emrekolip tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emrekolip

emrekolip Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar öncelikle herkese merhaba...ben 1 yıla yakındır vücut geliştirme sporuyla uğrasıorum antronör eşliğinde.şuanda animal pak,whey protein kullanıyorum antronörüm bugün bi kaç supplement daha ekleme yapacağımızı söyledi ama bu kadar karıştırmanın sağlıgıma bi zararı olurmu veya denge bozarmı merak ettim bundan dolayı tecrübeli ve bilgili arkadasların değerli yorumlarına ihtiyacım var . şuanda kullandıklarım söylediğim gibi protein ve animal pak bunlara ilave olarak BCAA,omega,BSN No-xplode bunların hepsi beraber ağırmı gelir?şuna gerek yok veya daha farklı bilgilerle beni aydınlatırsanız çok sevinirim.bu arada kullandıgım protein markasıda S.A.N. nutrition yorum ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler,saygılar...

2. karahanrojen

karahanrojen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 13 tane supplement kullanıyorum 4 aydır. Kullandığımdan beri her ay düzenli olarak hastanede testlerimi yaptırıyorum. Sonuçlarım çok iyi çıkıyor.

Supplement kullanırken iki şeye dikkat et, creatine'e abanma.. Bol bol su iç ve karaciğerini güçlendirici besinler tüketmeye bak. Bir de kullandığın supplementlerin hakkını ver tabi. İdmanlarını sağlam yap :)

İyi sporlar.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş