Değerli Hocalarım ve Arkadaşlar N'olur Tavsiyede bulunun...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cnknyn tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cnknyn

cnknyn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhabalar,

Boy: 1,78
    Kilo: 80

Kilo vermek, yağ yakmak, göbeğimden kurtulmak ve aynı zamandada kas yapmak istiyorum... anlayacağınız adam gibi bir vucudum olsun istiyorum ((

Yardımınızı istediğim konu bir beslenme programına ve çalışma programına ihtiyacım var...

şuanda yaptığım haftada 3 gün (pazartesi-çarşamba-cuma) spor salonuna gidiyorum ve 2 saat çalışıyorum. ilk 10 dk koşu veya bisiklet kalan sürede ise bütün hareketleri yapmaya çalışıyorum ama yaptığımın yanlış olduğunuda biliyorum öünkü programsız çalışıyor ve besleniyorum (((

N'olur bana beslenme ve çalışma programı önerisi yardımında bulunun. bu kadar zaman spora gidipte yaptığım yanlışlar yüzünden bir hiç olması beni üzüyor...

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş