dayanıklılık

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ttolga7777 tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ttolga7777

ttolga7777 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sa beyler ben kas çalışıyorum fiziki yönden gelismeye basladım sert vurduğumu düsünüyorum xd fakat kavga çıktı diyelim ilk yumruğu yedim anında yamulurum gibime geliyor.yani dayanıklılığımı nasıl artırabilirim hani filmde rocky balboa ya vuruyoda islemiyo adama onun gibi,kemiklerimi nasıl sertleştirebilirim tüm kemikler kafama hepsi ne yiyim mesela?

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yasın daha kucuk her sorun kavgayla cozulmez aslında hıcbır sorun kavgayla cozulmez

her zamn ılımlı ve sakın olmakta yarar var

bırı sızı tarık etse bıle ordan uzaklasman en ıyısı

kavga ıyı bır sey degıldır zaten bunu herkes bılır

ve sunu solım baslıgın kılıtlenmeye mahkum :) cunku forumda buna benzer baslıklar yasak :)

3. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Adı üstünde film kaldıki adam dünya şampiyonu bi boksör son derece dayanıklı olması lazım zaten.Hele ki bi sokak kavgasında kendini korumasını bilmezsen yüzüne gelen her yumrukta bi çatırtı duyulur:)Boksörler nasıl dayanıklı oluyo diyosan yılların darbesi artık darbe almaktan sinirler ölüyo vücut gelen darbelere karşı bağışıklık kazanıyo gibi bişey.

4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    boksörler dayanıklı olabilirler ama en önemli şey yumruktan kaçmak sıyrılmak yani eskiv yapmaktır.
    darbeye karşı dayanıklılık bir yere kadardır. bazen çeneye aldıgınız bir yumrukta herşey bitebilir.

rocky filmi tamamen uydurma bir filmdir. 10 raund boyunca rakibine kum torbası olup son bi kaç raund ta rakibinin işini bitirir :)

gerçekte profosyonel boks maçlarını izlediginizde boksör bazen bi açık verdiginde nakavt olur o filmlerdeki gibi o denli sayısız net vuruşlar olmaz :)

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    En sevdiğim filmlerden biri iyi gaz veriyor ama inanma yani o o yumrukları gerçekte yese kalkamaz ayağa:) kavga etmeyiöğrenmekiçin kavga etmek gerekdiye düşünüyorum tecrübe edinmek gerek

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-24'e aykırı başlık!

Alıntı:
    24- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş