Dayak Yeme Riskim Yüksekmi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mardin1234 tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mardin1234

mardin1234 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merabalar benim size birşey danışmam lazım yaşım 16 şuana kadar hiç kavga etmek nasip olmadı öyle cok ciddi yumruklaşma gibi 1 2 arkadaşlarla tartışma oldu tabi ama hep ayırdılar öyle cok ciddi kavgaya girmedim hiç şuana kadar korkumda yok Allaha şükür kavga etcek olursa ederim rahat geri vites yapıp kaçmam öyle yani kavgadan korktuğum falan yok o değil dayağımı yerim acımaz ama korkum rezil olmak millete girerim her türlü hatta bizim sınıfta bile açıkcası coğuna kafayı tutabilecek durumdayım şuana kadar bana kafa tutupda dayak yediğimi görmedim ama bu kavga işi kafamı bozuyor hayatımda hiç kavga etmedim gerçi 1 kere etmiştim 8 sınıfta ondada 3 tane yumruk yediğimi biliyorum giremeden ayırdılar ama dediğim gibi şimdi ben gerçekten kavga mavga etmeye kalksam cok dayak yermiyim dayak atmadan yumruk atamadan döverlermi beni diye düşünüyorum evde vücüdda calışıyorum 1.77 boyunda zayıf cocugum hani şu vursan uççak tiplerdenim yani afedersiniz hayvan gibi girerim uça uça ama dediğim gibi dayak yermiyim bilmiyorum

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle hiçbir noktalama işareti kullanmadan ve türkçeyi katlederek yazdığın yazı için seni tebrik ederim.

Böyle boş işlerle sadece boş insanlar uğraşır.

Yaşın daha 16 kavgaya dövüşe bu kadar kafa yoracağına derslerine ( özellikle türkçe ) özen göster.

spine, Hymenalos ve Danny Boy bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Çok basit bir yazı ve yaşın 17 ila 13 arasında bir tahminde bulunayım.Dövüşmek bir kere basit birşey değildir.Dövüşmek öyle yumruk atıldı birşey oldu olarak basitce yaşanıyorsa bunlar yaşları küçük insanların yaptığı ufak çakta kavga olarak geçer.Body yapıyorsun diye herkesi dövemezsin :D Dövüşmek dövüşmeyi bilmiyen bir insana yararlı olmaz.Örnek veriyim kafanda varsa body yapıyorum döverim , karateye gideyim döverim :D basit düşüncelerdir bunlar karate geleneksel bir sanattır mesela :) dövüşte sabit yumruklar beklenmez rakip tecrübeliyse kötü şeyler olur.Yani sana tavsiyem al bir tane bibergazı sıkarsın çözersin.

spine bunu beğendi.
  4. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    anlamıyorum neden kavga etsem dayak yermiyim atarmıyım diye düşünüyorsunuzki ? daha doğrusu neden kavga etsem diye düşünüyorsunuz böyle şeyler önemsiz şeyler sen şimdi bunu kafaya taktıkca daha kötü olursun unutma insan fazla önemsediği şeylerden korkar genellikle önemseme ve kafana takma çok önemsersen öyle düşünürsün işte gerçi türk çocuklarının çocunda olan bir sorun bu hayatında kavga etmemiş insanlar ( bu tabikide kötü birşey değil aksine iyi birşey) böyle şeyleri çok kafaya takıyorlar sonrada ''dövermiyim dayak yersem rezil olurum şu bana bulaşırmı bu bana bulaşsa ne yaparım'' gibi düşünceler içinizi yiyor.sana söyleyeyim kavga edince hiçbirşey olmuyor sadece kavga etmiş oluyorsun ayrıca 2-3 yumrukta adamı ne öldürür nede rezil eder sen öyle düşünürsün ve senin gibilerde seni rezil olarak düşünür.ha bu korkuyu çok yenmek istiyorum diyorsan git yakın bir arkadaşına söyle ağzını burnunu kırsın sonra sende ona vur ve sonra anlayacaksın kafana takmana değmeyecek kadar boş bir iş olduğunu.ha biz vurdukta ne oldu bu yaşımda nezarethaneleri gördüm kavgalarım yüzünden şimdi uslu uslu oturuyorum sen rahat dur çevrendekilerde rahat durur ha rahat durmassalar düşünme en azla 3-4 yumruk yersin annen seni camdan doğurmadı kırılmassın merak etme :)) ayrıca dediğim gibi kafaya takılcak bir konu değil önemli olan kavgacı değil adam olmak.

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-24'e aykırı başlık!

Alıntı:
    24- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

spine ve hasanateş bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş