Dayak Korkusu...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve panx34 tarafından 8 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. panx34

panx34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selamun aleyküm abilerim kardeşlerim...
    Foruma yeni katildim. Çok büyük bir sorunum var. Biraz kendimden bahsediyim. Bu arada yanlış bir hatam varsa kusura bakmayin dedigim gibi yeni basladim.
    Ben 15 yasindayim. 1.68 boyunda , 75 kiloyum. Lise 2 geçtim.
    Ben hep içime kapanik bir cocuktum. Hic arkadasim olmadi haylada yok eve kapanik biriyim. Sirf şişmanim diye utanip disari bile cikmiyorum. Ben hayatimda hic kavga etmedim. Kavga etmek marifet degil zaten. Bana 6. Siniftan beri okulda devamli karisirlar. Hayla karisiyolar hic sesimi cikaramiyorum korkagim. Yumruk atmayi bile bilmem. Ama artik bir özgüven geldi. Kickbox başlamayi düşünüyorum. Kilom 75 demistim. 60 civari olmak istiyorum, kickboxa hem kilo vermek hemde biri bana karisirsa dayak yiyecegime karsilik veririm. Kickbox önerileriniz nelerdir ? Kndimi gelistirip maclara cikmakda istiyorum. Tabiki zamanla....
    Tesekkürler...

2. Ufuk GECE

Ufuk GECE Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Şişman değilsin. Kickboxa başlayabilirsin gayet de güzel olur. Kavga falan düşünme. Kendini geliştirmeye bak -her konuda-, gerisi gelir.

3. Talhaa

Talhaa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Eğer bu işte ciddiysen, ileriki zamanlarda muay thai yapmanı öneririm. Ama kendini sosyal açıdan da geliştirmen gerek çünkü ileride pek çok konuda sıkıntı yaşarsın.

4. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Bence özgüven eksikliği var sende önce kişiliğini geliştirmen lazım sonra fiziksel değişiklikleri yaparsın

Dayak yiyince bir şey olmuyor merak etme zaten aşırı sosyal biri değilmişsin kimseye rezil olmazsın kendini ezdirme yeter

5. panx34

panx34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Cevaplariniz için teşekkür ederim. Muay thai felan başlarimda biraz durumumuz yok kickboksa da nasil gidecegim bilmiyorum halletmeye calisicam.
    Kendime olan özgüvenim bu siteye girince geldi. Cesaretlendim. :)

6. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Herkes sen gibi insan ne var korkucaksın güzel kardeşim fazlada kilolu değilsin özgüven eksikliğin var.Kavga da gereksiz tabi sınırları aşarlarsa gerekli kavgada havlayan köpek ısıramaz.

7. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    kick boks bilsende hiç merak etme okulda birleşip yine seni döverler senin korkun olmalı ama dayak yeme korkusu değil derslerinde başarılı olamama korkusu ilerde sağlam yüksek kazançlı iş bulamama korkusu gibi artık ekmek aslanın ağzında değil midesinde aileden zengin değilsen sanatsal yeteneğin yoksa çok ders çalışmalı kaliteli üniversitede okuyup kendini geliştireceksin ki anca rahat edesin şimdi bu cümlelerim sana boş gelebilir ama ilerde anlayacaksın ha spor yap tabi moralim yerine gelir kendine güveninde tabi ama son seçenek olarak gör kavgayı

PeNa, SemihCebraiL ve egemennn bunu beğendi.
  8. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Spor yap tabiki ozguven oluşsun en azindan ama kavga icin yapicaksan bosver derim ben.bende 18 yasindayim kavga falan etmedim hic ufak şeyler disinda bi eksikligini gordum mu yoo gormedim faydasini gordum, simdi dövdün diyelim bunun mahkemesi bilmemnesi var onlarida gectim bu devirde kimse kendine guvenmez olmus ozellikle yasitlsrima bakiyorum herkeste bi ''arka'' diye tabir ettikleri şeye guveniyolar toplasirlar dayagi yediginle kalirsin.kimseye bulasma zaten bulasmazlar diycemde bende yeni mezun oldum bi sene daha kalsam kavga etmeden ayrilmazdim oyle tipler varki Gel kavga edelim diycek serseri apaci mi diyim nediyim uzaklasican kültürlü insanlarla takilicaksin zaten universitede o kavga ortamları falan olucagini sanmam seçili insanlar geliyo sonuçta..uzak dur kavga gereksiz ama ozguven gerekli sporunuda yap iyi gunler benim dusuncem boyle :)

Balboa7 bunu beğendi.
  9. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Kardeşim kimseye kendini ezdirme EZIK olma yazik onlarca yılı ezik gecirmissin.Spora basla hemen dövüş sporuna git hem güçlenecek hem özgüven kazanacaksın.Daha sonra kimseye kendini ezdirme kavga etmene gerek yok sana artislik yapanlara korkmadigini göster cesur adamın bakışı korkagin kılıcını keser kavga başlamadan bitir kavgayi adam senin korkmadigini ve güçlü olduğunu anlayınca sana bulasmak istemez zaten

zafer_zaferoglu ve panx34 bunu beğendi.
  10. panx34

panx34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar hepinize yorumlariniz icin tesekkür ederim.
    Benim kararim kavgalardan uzak durup okulumu güzel bir sekilde bitirme yönünde. Endüstri meslek gidiyorum. Hiç ümitli değilim ama elimden geleni yapicam. Ayriyetten spor olarak kickboks gidecegim.
    Tesekkürler...

egemennn bunu beğendi.
  11. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    sporla birlikte eksik olan öz güveni kendinde hissedersin bana göre korkak yoktur yani herkes bir şeyleri göze alarak kavga edebilir sadece sabrını taşırması lazım senin bile içinde uyuyan bir canavar olabilir ama sen sabretmişsin bunca zaman bundan sonrada böyle devam et gerekene gerekeni yaparsın ;)

Sayfayı Paylaş