Dambıl Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve YKronos tarafından 25 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. YKronos

YKronos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Energy Sport marka 20 kg dambıl seti var. Ancak plakaların boşluk yerinin çapı 3cm. Alalı 2 yıl oldu yeni farkettim. Geçenlerde internetten Delta marka plakalar sipariş ettim ancak bu barlara uymadı. Aldığım sitede baya hatalar arızalı ürünler varmış. Acaba Delta plakalar hatalı üretim olabilir mi? Değilse bu Energy Sport markasının ürünlerini nerden bulabilirim ?

2. ozimen

ozimen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Aynı durumdayız :) ve sanki benden önce davranmışsınız. Ben de günlerdir çapı 3 cm olan dambıl plakalardan arıyorum. İnternette bulamadım henüz. Ben de 2-3 yıl önce almıştım 20 kg set.

Aslında bende 2,5 cm lik bir set daha var ama onun barlarının ortası plastik kaplı ve onları kullanmaya alışamadım.

Eğer 3cm delik çapı olan dambıl plaka bulabileceğim yer bilen varsa yazabilir mi?

Bir de ayrıca ortası plastik olan dambıl barlarımı elindeki 2,5 cm çıplak krom bar ile değişmek isteyen varsa bana ulaşabilir. Barlar çok temizdir ve hemen hemen hiç kullanılmadı.

Sayfayı Paylaş