Dambıl seti alıcam, karar veremiyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 10minutemail tarafından 11 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. 10minutemail

10minutemail Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar, 3 aydan beri okulun spor salonuna gidiyordum ve zamanımı programımda yazdığı gibi dambıllar ve barfiks çubuğunda geçiriyordum. Okulun bitmesiyle spor salonlarının fiyatlarını öğrenmeye başladım ve benim gibi alet kullanmayan biri için o kadar para vermek gereksiz geldi. O yüzden dambıl seti almaya karar verdim, fakat krom, döküm, vinyl falan derken fiyatlar ve çeşitler çok farklılık gösteriyor. Birde mesela döküm olmasının avantajını bilemediğimden almak için tek kriterim setin 50kg veya üzeri olması, tek kolda zaten 20kg çalışıyorum yeri geldi mi... Bunun için bulduğum en ucuz 50kg dambıl setini sizlerle paylaşmak istyorum;
    Link: Delta 58 Kg Siyah Vinyl Kaplı Dura-Strong Deluxe Plaka & Bar Fiyatı

Bu ürünü sizce almalı mıyım? Mutlaka olması gerek dediğiniz bir özellik var mıdır dambıl setlerinde? Birde önerdiğiniz alternatif ürün linklerini paylaşırsanız sevinirim. Bu arada eski konulara da baktım fakat zaman içerisinde yeni markalar çıktığı ve fiyatlar değiştiği için ayrı konu açma gereği duydum. Teşekkürler.

2. farukylm34

farukylm34 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Vinyl olduğu için zaman geçtikce yıpranabilir boyası. Onun dışında bütçen varsa döküm setlere bakabilirsin onlar daha kaliteli oluyorlar.

10minutemail bunu beğendi.
  3. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Cosfer dumbeel setini alabilirsin ben aldim cok memnumun vinly setler belli bir zaman sonra kokmaya başlıyor ve çok yer kaplıyor,cosfer döküm 50 kg set ideal

10minutemail bunu beğendi.
  4. serhat85

serhat85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. urlgy

urlgy Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Ankaradan dumbell plaka alacaklar ülküalan pasajına ugramanizi şiddetle öneriyorum internetten daha ucuza kapatabilirsiniz pazarlik yapin
    Doküm plakadan şaşmayin

6. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    vinly kaplı almanı tavsiye etmem 2 tane 5 kg aldım dumbella 2 tane takabilirsin ancak , 5 kg ama sanki 15 kg demir kadar yer kaplıyor. Döküm almanı tavsiye derim 4 tane 5 kg 4 tane de 2.5 kg + iki de dumbell aldın mı seni bayağı götürür daha sonra ister salona yazılırsın istemezsen yine masraf yapıp hem bar hem de 5 ve 10 kg lıklardan daha alırsın.

7. serhat85

serhat85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapacağım vinly almaktan vazgeçtim. Hem söylediğiniz gibi uzun ömürlü olur hemde ağırlıkları arttırabilirim.

Sayfayı Paylaş