Daha yeni basladım/Yas 14/iyi kötü yorumlarınızı beklerim yolun basındayım daha

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sagopat6167 tarafından 24 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar daha yeni basladım hergün düzenli olarak calısırım fazlada calısmıyorum bu yasta iyi degildir diye yinede kendi capımızda biraz kasımız var yane :)

Ekli Dosyalar:

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    14 yaşındaysan vucut cok guzel tebrık ederım.

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    sanmam 14 yaşında birine benzemiyo 17-18 civarı

4. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    vucut tipinden kaynaklanıyor.body için hiç bişey ama yeni başlayan için çok iyi bir vucut

5. berkay1

berkay1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mugla
    :) bana göre mükemmel . benim vücuta bin basar :D

6. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız icin sagolun arkadaslar evet 14 yasındayım body icin hicbisey dogru dedi arkadas ama bende cok fazla kası sevmiyorum acıkcası. herseyin azı yarar coğu zarar neyse daha yolumuz uzun fazla calısmıyorum aslında günde 1 sefer yetiyor

7. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Yeni başlayanların en büyük yanlışı. Cok fazla kası sevmiyorum demissin de kas kolay yapılan bişey degil zaten istesende yapamazsın :)

8. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ''кคηqяєη'' arkadas bu konuda deneyimli demisya istesende yapamazsın diye belliki kendisi istemisde yapamamıs profil fotosundan belli oluyor zaten :) kasın kolay kolay yapılan birsey olmadıgı konusunda hemfikiriz de sendeki bu laf sokma amacı nedir onu cözemedim ve son birsey eklemek istiyorum evet ben bu spora yeni yeni baslıyorum cok fazla kası gercekten sevmiyorum bi yerden sonra igrenc bir görünüm alıyor(benim görüsüm) o yüzden tadında bırakmak anlamında söyledim ben aslında :) neyse iyi forumlar

9. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    Bünyeden kaynaklanıyor galiba yeni birisi için harika.,hareketleri yedirmek için ağır kaldırp ağır indirmek lasm değil mi ?

10. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    'ordakal39' aslında ben ağırlık kaldırıp ağır indirmiyorum simdilik sadece sınav ve mekik cekiyorum ama tek sorunum var göbek kısmında biraz yağ var

11. berkay1

berkay1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mugla
    Acaba programını paylaşırmısın ?

12. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar neden 14 yasında olduguma inanmadıgınızı hala anlayamadım herhalde resimde öyle gözüküyor ama ben 14 yasındayım ve ''berkay1'' aslında düzenli bi programım yok hergün aksatmadan günde 1veya2 sefer sınav ve mekik cekiyorum simdilik. zaten vücut gelistireceksen en iyisi sınavdır kanımca sınava yoğunluk verirsen iyi edersin.

Shaunccb bunu beğendi.
  13. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    programı yazabilir misin,alet kullanmadan hareketlerin isimlerini nasıl yapılıını bi zahmet,aletsiz müthiş yapmışsın bende uygulayayım.şimdiden teşekkürler

14. berkay1

berkay1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mugla
    hergün 1 veya 2 mi ben 30 40 yapıyorum şınav 300 mekik hala aynı vucudum :D

15. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ''orkadal39'' ben ilk olarak sınavla baslıyorum ilk sınav cekisimde kollar ne cok yukarıda ne cok asagıda nede cok acık olacak sekilde cekiyorum ne kadar cekebilirsem 2 haftada bir bu sayıyı yükseltmeyi planlıyorum sonra mekik cekiyorum bacaklar omuz hizasında acık ve dümdüz değil biraz kaldırcaksın bacakları ama eger karında yag varsa yve yeni baslıyorsan ilk olarak yere sırt üstü uzan ellerin avuc ici yerde olacak sekilde yanlara koy sonra bacaklarını 90cm dik olacak sekilde kaldır ve kalcalara yüklenerek bacaklarını kaldırabildigin kadar yukarı kaldır ve durabildigin kadar dur ben ilk söyledigimi yapıyorum suan sonra omuz kası calısmak icin eline bir havlu al iki elinle tut(bu arada dik bir sekilde olcak) sonra yanlara dogru cekerek göğsüne dogru cek ama yanlara dogru cok asılcaksın sonra eller birlesik bir sekilde yeniden sınav cek sonra evde barfiks cekmek icin bi yer bulmaya calıs ve barfiks cek cekebildigin bir sekilde bu benim kendi programım bende body konusunda pek bilgili sayılmam iyi forumlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:44 ----------

hergün 1-2 derken aslında 1-2 sefer uyguladıgımı söylemistim ve mekik 300 cekmene sasırdım aslında yanlıs bir sekilde cekiyor olabilirsin o yüzden dogru bir sekilde cekmeye bak derim yanlıs bir sekilde uyguluyorsan biraz bosuna yapıyosun derim internetten biraz arastır dogru yapılıslarını bulabilirsin herhalde

yeniyim bunu beğendi.
  16. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    dumble aldım barfixlik yer yk burada üniv. öğrenisiym,dumble programım war 4 hareketli hepsinle 8-10 arası yapıyorum 4 set ama dediğin doğal yol haftasonu 2 gün boşum şınav çeşitleri üzerine çalışıcam,eğer daha biliyorsan paylaşırsan çok yardımı olmş olursun.

17. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    hep aynı seyleri yapma birazda farklı hareketler bul kendin yap derim mesela ben sınav ve mekiği farklı sekillerlede yaparım nasıl olursa yeterki kaslarımın yandığını hissedeyim ama ilk önce asıl hareketlerden basla

18. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    hareketlerin çeşitlerini ve çalıştırdığı bölgeleri geniş bi açıkalma yaparsan çok teşekkür ederim vg programım 5 günlük diğer 2 günde şınav gibi bi programla bölge bölge çalşmak istiyorm yardımcı olrsan teşekkür ederm

19. SchutzEnqeL

SchutzEnqeL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim ben 14 yaşında olduguna inanıyorum da bu vücut hiç mi mekik şınav çekmeden bu hali aldı ? onda biraz şaşırdım açıkcası :)

Bıkmadan üşenmeden devam edersin umarım kolay gelsin

20. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    yeni dediysem daha 2 günlük demedim 1.5 ay oluyor herhalde fazlada kas yok acıkcası

Sayfayı Paylaş