daha hızlı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve muziferin1 tarafından 19 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben bodye başladım 1 haftayı geçti başlayali ama 2 kilo verdim kilo vermek istiyorum ama hap toz felan kullanmak istemiyorum bana kilo vermeme yardımcı olacak bunun dışında bişi varmı sormak istedim şimdiden teşekkürler

2. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Zayıflamak için en iyilerden biri koşmak ve yürümektir spor salonunda bandlar üzerinde

3. mars35

mars35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Daha öncede açtığın konuda hızlı kilo verme sakıncalı olur mu diğe sormuştun,yorumlar hep;hızlı verilen kiloların sağlığın üzerinde olumsuz etkiler bırakacağı yönünde olmuştu.

Ne güzel bak 1 haftada 2 kilo vermişsin daha ne kadar bir hız istiyorsun anlamadım,daha öncede söylemiştim yine söyliyim ayda 4-6 kg arası verilen kilo idealdir bundan daha fazla kilo vermen evet mümkün yapabilirsin,hatta ayda 10 kilo bile verebilirsin ama zararları ile baş edebilecekmisin ?

Rejime,spora devam...

4. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hızlı ve sağlıksız kilo vermek mi , yoksa yavaş ama sağlıklı kilo vermek mi amacın ?

Yanlış anlama , kilolarından kurtulmak istemen çok normal. Ancak bunu yaparken sağlınada gereken özeni göstermen lazım.

Unutma her şeyin başı sağlık ...

Sen disiplinli şekilde diyetini yap , idmanlarını aksatma ve hakkını vererek çalış ve hakkıyla dinlen , sonra da fazla kilolarından kurtul :)

Spor hayatında başarılar dilerim...

5. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet söylediklerinizi çok iyi biliyorum ama lütfen beni anlayın kilo 90 2 günde 1 gidiyor ve 1 saat yaklasık kosuyor bisiklete biniyorum ve bu beni bitiriyor zaten diet sağolsun hep aç geziyorum buna daha ne kadar devam edebilrim bilmiyorum o yüzden biraz hizlandırmak istiyorum hepsi bu

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:22 ----------

hızlı kilo vermenin zararlarıyla baş edebilecekmisin demişsiniz nedir zararları beni aydınlatırsanız çok sevinirim

6. mars35

mars35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Sürekli aç geziyorsan dietinde bir sıkıntı var demektir,sürekli aç gezilerek vereceğin o kiloları hatta dahada fazlasını aynı hızla geri alırsın,kendinde diyorsun daha ne kadar dayanırım diye..Bir noktadan sonra yeter dayanamıyorum diyeceksin ve yemeklere saldırmaya başlıyacaksın 20 kilo bile vermiş olsan aynı hızla geri alacaksın.

minimum 5 öğün yemek yemen lazım,uzun süre aç kalmaman lazım,hayatından abur cubur,cips kola vb. şeyleri çıkar demiyorum ama nadir tüket,bol bol su iç bunu hiç aksatma.

Zararlarını sormuşsun,baş ağrısı,yorgunluk,konsantrasyon güçlüğü,uyku hali,hipotansiyon,bulantı kusma,en büyük zararını söyliyim sana,kalpte ritim bozukluğu ve buna bağlı ölüm daha ötesi var mı ? vücudunda oluşacak çatlaklar ve sarkmalarda cabası

Son olarak söylüyorum tekrar tekrar söylüyorum aç kalarak diet olmaz,yapamazsın,başta kilo verirsin sonra aynı hızla geri alırsın ha bunları yapıyorsan ve kilo veremiyorsan (plato dönemi hariç) o zaman bir doktor kontrolünden geç triodine baktır,bazal metobolizmanı ölçtür vs.

7. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Kilo vermenin 3 altın kuralı vardır. Sabır - Spor - Diet . Bu üçünü yaptıktan sonra gerisi gelir. Hap -toz dediğin seylerde öyle mucizevi ürünler değil . Bu tür ürünlere aşırı bel bağlamakta yanlıştır zaten.

zrb20 ve Big_Hammer bunu beğendi.
  8. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hep aç gezmek değilde bazı öğünler yetmiyor bana yemek yiyorum doyuyorum aradan 1.5 saat geçmiyor acıkıyorum

9. ayberktartar

ayberktartar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Bence kilo vermene dahi gerek yok.

10. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    son yorum gerçekten incleliği felan bi kenara bırakıyorum çok saçma :S 90 kiloyum kardeşim boy 170 göbek aldı başını gidiyor sence kilo vermemelimiyim yani ? rahat edemiyorum bi mağazaya gittiğimde kendime göre kıyafet bulamıyorum çokmu güzel bu sence?

11. ayberktartar

ayberktartar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    göbeğin oldugunu görmemiştim. Çok tanıdıklarım var 1.75 90 kilo ve vücutları gayet iyi. Yağsız olması yetiyor :). Kardeşim bence kilo vermek istiyorsan diyete başla ama öyle bb falan yapma ne bileyim mekik çek klasik hareketleri yap bb yaparsan diyeti bozacaksın, iyi akşamlar.

12. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    mekik çekmek yağ yakar mı hiç aksine karnı dahada şişirir zamanla çünkü karın kasın geliştikçe göbeğin dahada ileri gider ama kardiyo ile zayıflıyorsan böyle bir sorun yok.Haftada 2 kilo iyi bence mesela ben kilo almak istiyorum ama sağlıksız ve yağlı bir şekilde çok kolay alırım ama yağsız ve kas olarak bir çok kişinin istediği gibi kilo almak istiyorum.Mesela sen 1-2 saat koşu bandında sadece su ile dur hep böyle yap çok hızlı kilo verirsin ama sağlık açısından iyi değil.

Sayfayı Paylaş