Daanamıyorum,içiyorum....

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kadango tarafından 13 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kadango

kadango Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar,dayanamıyorum-içiyorum.Biliyorum çok zararlı ama,dayanamıyorum.Aslında alkolik flana da değilim ama bazı zamanlar en azından bir akşam istiyorum ki kafam rahat olsun.Çok pişmanlık luyor içimde ama..İçiyorum...

2. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Dertleşme bölümüne açsan tam otururdu aslında :D

arada içiyosan sorun yokta, yane sorun yok derken gene elinden geldigince içmemeye calis tabi ama haftada 1 bile çok , sporcu oldugun icin vücudunun dinlenmeye ihtiyacı var ve alkol vucudunun toparlanmasını engelliyor ama arada içilir tabi :)

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/alkol-ve-spor-t2123.html

3. kadango

kadango Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Orayı da meşgul ettim yeterince :D Ondan bu sefer buraya açam dedim.Haftada bir anca..Tabi biliyorum zararını ama en favori zevklerimden biri arkadaşlarımla oturup içmek,sabaha kadar muhabbet etmek...KAhkahalara boğulmak.

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    arada bende içerim sigaram yoktur ama vişneli vodkaya hayır diyemiyorum biliyorum sporcular için zararlı ama arada sarhoş olmak güzel oluyor stresim azalıyor rahatlamış oluyorum dostalarla çilingir sofrasında keyifli muhabbet etmekte insanın moralini yerine getiriyor hem ne demişler dostalar acı söyler düşmanlar sevinedursun bir büyük devirdim ben şifalar olsun

5. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Haftada 4 akşamdan az içmezdim bir dostumla,o zamanlarda dövüş sporlarıyla uğraşırdık yine ama bu spora başladıktan sonra bir yudum dahi içmedim.Canımda istemedi,sigara gibi biraz,kafanda bitir,içmessen ne kaybedersin onu düşün.

6. kadango

kadango Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen öyle..

Stres atacak biryerim yok,bunalıyorum hem de çok.Aslında stres atacak yerim çok ama tat vermiyor.Deşarj olamıyorum bir türlü.Bunalmasam hiç aklıma bile gelmez.Sigaram falan yoktur zaten...Biradan ziyade hem ruh sağlığım hem de fiziksel sağlığım açısından şarap yapsam iyi olacak galiba...

Sayfayı Paylaş