Düzgün bir vicuda sahip olmak istiyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Xlach tarafından 26 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Xlach

Xlach Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,hepinize merhaba foruma bugün kayıt oldum ama konu açamadım bende buraya açıyım dedim,ama acil cevap almam lazım.
    Vücudumdan nefret ediyorum,sanki başka birinin vücudu var gibi.Duruş buzukluğumuzur nedir tam olarak bilmiyorum,bu lanet olası şey benim gençlikten zevk alamamamı sağlıyor.
    Eğer bir çıkar yolu çözümü varsa senelerce düzeltmek için çaba sarfetmeye hazırım,yeterki ileride düzgün bir vücudum olsun.
    Doğuştan kalp damarımda %40 oranında tıkanıklık ve 2 kalp kapakçığım olduğu için Body salonu işletenler almıyor,yada kışın gel diyerek baştan savıyorlar.
    Ama doktorum bu olaya hastalık olarak bakmıyor,kalbim sapasağlam çıktı hatta doktor bile inanamadı ve 3 kez daha test ettiler.Dünyada bir ilkmiş galiba kalbimde bilmemne oranı 0 çıkmış doktor inanamadı.Ama Bodyciler almıyor nedense,benim amacım bol bol kas yapmak kas yığınına dönmek değil,sadece vücudumu düzeltmek istiyorum,bulunduğumuz bölgede Body salonundan başka hiçbir sportif faaliyet yok,yüzme fln hiçbirşey yok maalesef.
    Ben vücudumdan kareler atıyım siz yorum yapın,gençliğimi sağlıklı ve güzel bir vicut ile geçirmek istiyorum.Bunalımın eşiğindeyim.
    Özellikle kürek kemiklerimin çıkmasından ve omuzlarımın öne sarkmasından şikayetçiyim,hiçbir giyisi olmuyor 2 metre dışarı çıkıyor kürek kemikleri.

Arkadaşlar bende kamburlukmu var duruş bozukluğumu yani bu tam olaran nedir ? Ve kurtarılamaz bir vakamı var ortada.Lütfen acil cevap yazın.

2. BalaN

BalaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    iyi bir hoca ve sıkı çalışma ile kamburluk falan kalmaz...ayrıca vücut ;)

3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    kalkan333 vol2 :D

avengeren bunu beğendi.
  4. ozanergen1

ozanergen1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Vücudunu bu kadar kötülemen bence çok yanlış ve yazıkk

5. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bir kalkan gider 1000 kalkan gelir :D
    kalkan senmisin kardeşim:p

Danny Boy bunu beğendi.
  6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Lütfen başlık açmadan önce 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkürler.
    Bodyforumtr Ekibi

sthammer bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş