Düzensiz Yaşayarak Vücut Geliştirmek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DogukanYavuz666 tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DogukanYavuz666

DogukanYavuz666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır vücut geliştirme yapıyorum, Türkiyedeyken düzenli beslenip programlı çalışıyorum ama 4 aydır Bulgaristandayım daha uzun süre burdayım, burdada çalışmaya devam ediyorum fakat sadece omuz göğüs ve kol çalışıyorum ( Türkiyedede bacakda yapardım ) bunun dışında düzenli bir programa uymuyorum çünki hangi gün ne yapacağım belli olmuyor ama haftada 3 gün kesinlikle çalışıyorum, 95 kiloyum ( vücudumda yağda var ) günde protein tozu ile birlikte toplam 160 gr protein alabiliyorum bu bile bazen çok zor oluyor burdaki şartlarda. Bunun dışında haftada bir gün yüksek miktarda alkol alıyorum ( baya yüksek ) ve gece hayatına çıkıyorum. Saçma ve düzensiz yaşamım var burdayken farkındayım ama değiştiremem, sporuda bırakmak istemiyorum. Bu şekilde olan kaslarımda bi kayıp yaşamıyorum ama gelişimde göremiyorum ( omuz dışında ), özellikle kol kaslarında gelişim bir türlü elde edemiyorum bu biraz canımı sıkıyor. Hayatını değiştir demeden bana kas gelişimim için verebileceğiniz öğüt veya öneri varsa duymak isterim, herkeze teşekkürler.

2. afg01

afg01 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Duzenli yasamadan bu sporda birsey basarmak cok zor. Ayrica bu is bir butundur kafaniza gore bir iki bolge secip bunlari calisayim digerlerini calismamayim demek gelisim sureci sonlarina dogru orantisiz bir vucut ortaya cikarabilir.

3. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    aynen katılıyorum bu şey gibi olur nasılsa antrenman yapıorum arada.. istediğimi yerim ter atıoz ya :D:D gbi gbi:D

4. DogukanYavuz666

DogukanYavuz666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yok kardes benim vücudum sağlam yeme içmemde düzenli sadece alkol ve gece uyumama sorunu var

5. zyzz57

zyzz57 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    alkol ve düzensiz uyku bu sporun baş düşmanlarındandır

Sayfayı Paylaş