düzensiz vucut

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve furkan1038 tarafından 22 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba hocam..ben 16 yaşında 60 kilolu bir erkeğim.vucudum normal gözüküyor ama göbeğim çok var.hem kas çalışıp hemde göbek eritmek istiyorum.fazla bi imkanım yok sadece kendi vucut ağırlığımla yaptığım hareketler 1 tane barfix barım var.dar 18 tane geniş omuz 6 tane çekebiliyorum.günlük 3*5 şınav 3*20 mekik 3*12 ters kol kası için çalışıyorum sizce faydası olurmu selamlar..bench_O

2. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Hem kas geliştirip hem göbek eritemezsiniz, cardio ve diyetsiz göbeğiniz erimez.

furkan1038 bunu beğendi.
  3. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    cevap yazdığın için teşekkür ederim, ama beklediğim cevap bu degildi. Ben yurtda kalıyorum kas kitlem ıyi . Zayıflamak için neler yapabilirim

4. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam işte zayıflamak için protein ağırlıklı diet az karbonhidrat ve yağ içeren bir diyet hazırlamalısın kendine. Tabiki cardio.

furkan1038 bunu beğendi.
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    zayıflamak ıcın gunluk yaktıgın kalorın aldıgın kalorıden fazla olmalı proteın agırlıklı beslenırsen dıyete gırersen sekerı kesersen kılo verıceksındır yanlız kardıoyu şart olarak goruyorum saygılar.

furkan1038 bunu beğendi.
  6. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Bir de karbonhidratı azaltmak lazım. Cardio ile birlikte gerçekten çok kolay zayıflarsın. Daha sonra da fit olmak için kas inşa edersin o vücuda :)

furkan1038 bunu beğendi.
  7. bigforce01

bigforce01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    hamur işlerinden kaç derim bence.sadece gunluk sana lazım olan proteini alsan yeters.gerisi göbek yapar.bide her vücut geliştirenin yaptıgı gibi bol bol su.

furkan1038 bunu beğendi.
  8. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    melankolia_sago , Cabarov ve bigforce01 gerçekten teşekkür ediyorum..bunları uygulayacağım sizcede en iyisi zayıflayıp sonra kas yapmak mı yoksa maximum kasa ulaşıp sonra mı zayıflanmalıdır.ayrıca şunuda söylim arkadaşlarım kollarımın suratımın normal olduğunu sadece göbeğimin çok olduğunu söylüyorlar.ğöğüsler sarkık şınav öneriyolarlar sizce nasıl sarkıklık gider

Son düzenleme: 28 Mayıs 2011
  9. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Sarkıklık kasları sıkılaştırırsan gider bu arada önce zayıflama sonra kas desek de yanlış olur önce kas sonra zayıflama da bunlar bir bütündür.

furkan1038 bunu beğendi.
  10. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    evet anladım sıkılaştırarak sarkıklık giderilir yani şınavla..göbek ise diyet ve kardio ile giderilir.bir sorum olacak

-göbek gittikden sonra kollar basen baldır da gider mi ? saygılarımla .teşekkür ederim

11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kılo verırken bır bolgeden zayıflamazsın yuzunde zayıflar gobegınde kolunca kalcanda aklına gelen her bolge den zayıflarsın benım bıldıgımde en son gobek cevresı erıyor cunku ıc organları korumak ıcın orda yaglar oluyor

furkan1038 bunu beğendi.
  12. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    dediğim gibi vücüdumun diğer yerlerinde ( göbek hariç ) fazla yağ yok.benim işim biraz daha kolay gibi mi gözüküyor:) saygılarımla teşekkürler

13. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    gobek ıcın kardıodan sonra etkılı karın hareketlerı ve bel hareketlerı yapın mekık hem o bolgedekı yag yakını hızlandırır bolgesel yag yakımı yoktur sadece hızlandırır ve daha toplu gosterır sarkmaz yanı guclu karın kaslarınız olursa

14. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    sizce mekik'mi daha etkilidir yoksa crunch mu yoksa farklı şeylermidir yada aynı mı bi anlatırmısınız .TEŞEKKÜR EDERİM

15. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Mekik diye bir şey yok aslında. Mekik sehpasında crunch yaparsın ama bedenin daha yukarı çekmek zorundasındır bu mekiktir ama mekik sırt bölgesine ve omurgaya zarar verebilir. Sen en iyisi crunch hareketleri ve diğer karın hareketlerinin hepsini yapmalısın.

Evet haklısın Cabarov ama bu konuda bir araştırma yapılmıştı hatta bir hocamız da gorumda söylemişti ilk eriyen bölgelerin başında göbek çevresi gelir, en son kalça gibi yaralanmalara karşı koruyan yağlar gelir. Galiba kafa karışıklığı olmuş, sorun değil bana da oluyor çünkü bu sporda gerçekten her şey karışık :)

16. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    crunch yarım kalkın belın yarısı yerde kalsın boyle olunca hem belıne yuk bınmez sakatlanmazsın hemde kasdakı gerılım azalmaz.

alt karın ıcınde hareketler uygula

furkan1038 bunu beğendi.
  17. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    hani ( Teddie* ) demişti ya konunun başında hem kas yapıp hemde göbek eritemezsin demişti ya.bu mümkün değilmi yani bi yandan kas çalışıp bi yandanda göbek eritemezmiyim yaz yaklaşıyo hızlandırılmış bi proğramım olması lazım saygılarımla

18. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Eritirsin.

furkan1038 bunu beğendi.
  19. JohnAbruzzi

JohnAbruzzi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Eritirsin ama istediğin bir sonuç alman zor olucaktır. Düzenli beslenme ve cardioyla istediğin sonucu alabilirsin ki bunu tavsiye ederim benimde böyle bir sorunum var bende bunu uygulayacagım..

furkan1038 bunu beğendi.
  20. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    erıtırsın ben 20 kg verdım hem body hemde karıdo seklınde calıstım ust vucut tamamıyle degıstı body sız zayıflasam cok orantısız olurdum ıne bırsey olurdum ama body yaparak hem kas kutlesı gelıstı hemde vucut degıstı kılo verırken kas kazanmak zordur ve gec kazanırsın ama ımkansız degıl

furkan1038 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş