düzensiz uyku ve düzensiz beslenme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve akay1234 tarafından 20 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. akay1234

akay1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar arkadaşlar ben bir üniversite ögrencisiyim ve yurtta kalıyorum haliyle derslerden ve yurt ortamından beslenmem ve uykum inanılmaz sekilde degisti.kilo almak hacim kazanmak için bodye gidiyorum daha doğrusu artık gidemiyorumda denebilir yaklaşık 1 aylık bir ara verdim finaller dolayısıyla ve şöyle çok büyük bir problemim var burada uyku düzenim iyice bozuldu artık geceleri uyanık gündüzleri uyur halde buldum kendimi artık sabaha karşı saat 5 te uykum geliyor bir uyuyorum akşam saat 5 te kalkıyorum bu yüzdende düzenli beslenemiyorum 2 öğün fastfood yiyorum kilo almak için 1 ay öncesinde supplementte kullanıyordum protein tozu+ gainer+amino+creatine+glutamin hepsinin yarısı duruyo,sizden yardımım ise spora geri dönüş yapmak istiyorum ancak uykumu ve yemek yeme şeklimi düzene sokmalıyım,özellikle uykumu,çünkü düzene sokamıyorum hep sabaha karşı uykum geliyor milletin uyku saati geldiginde ben cin gibi oluyorum ve bu saatlerdede hiçbir açık spor salonu yok.anlayacagınız çaresizim.nolur bu uykumu nasıl düzene sokarım yardım edin nolurrrrr :( ve spora kaç gün ara verince kaslar o eski dinç,antremanlı halini kaybeder ve performansınız düşmeye başlar söylerseniz sevinirim yardımcı olun lütfen çok kötü durumdayım

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Sabah 5 de uykun geliyorsa kendini tut uyumamaya çalış. 1 gün kendini tutarsan normal saatde yatınca herşey düzeliyor yani bende öyle oluyor. Sende işe yarar mı bilemem.
    Onun dışında uyku hapı alabilirsin. Vucutunu 2-3 gün aynı saatde uyutunca zaten o saate alışıyor. Fast food yemen açıkcası bence sağlıklı değil. Yani sağlıklı kilo almak var bir de sağlıksız kilo almak var. Bir ay ara vermişsen illa form düşüklüğün olacak. Ama kısa sürede atlatırsın.

Sayfayı Paylaş