Düzenli antreman düzensiz beslenme yardım!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve opcn tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. opcn

opcn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar vg de 6. ayımı bitirdim öncesinde çok fazla yemek tüketsemde kilo alamayan biriydim sporla birlikte düzensiz beslenme ile 12 kilo aldım.

başlangıç: 67kilo

boy:1.94
    kilo:79-80
    kol:35cm

Düzenli bi antreman programım var ancak bu 12 kiloyu nasıl aldın diye sorarsanız oda yarar buda yarar saat zaman farketmeksizin önüme geleni yedim + amino3001 ve 1kutu muscletech mass-tech bitirdim iyi kötü normalde olmam gereken kütleye ulaştım.

Problemim!
    1.5 aydır antremanda kilo arttıramıyorum, kütle ve kilo olarakta yerimde sayıyorum.
    Sorum?
    Güçlenmek, kütlemi arttırmak ve kilo almak için klasik yapılması gereken günlük beslenmem nasıl olmalı?

bu konuda yeterince azimliyim yeterki bi tavsiye alayım. şimdiden teşekkürler önerilerinizi bekliyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 07:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07:26 ----------

ve 4500gr 1kutu Hardline progeiner var daha açmadım vericeğniz beslenmenin yanında uygun görürseniz kullanmalımıyım

before
    http://b1210.hizliresim.com/12/s/f7jbu.jpg
    After
    http://b1210.hizliresim.com/12/s/f7jbn.jpg

Son düzenleme: 24 Ekim 2012
  2. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    SAdece kollara bakarak söylemek gerekirse iyi bi gelişim ama yağlandınmı orasını bilmiyorum göbek bölgesi ? VE beslenme progrmını detaylı yazarsan yardımcı ola biliriz.

3. opcn

opcn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme programım yok çok fazla ton balık tavuk tüketiyorum banada lazım olan bi beslenme programı

4. brhmcr

brhmcr Guest

Sayfayı Paylaş