düzen hakkında...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kupasi tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kupasi

kupasi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar
    ben evde dambıllar ile kendimce bir çalışma yaparak başlamak istiyorum bu spora,kendimide bir yoklamak istiyorum daha önce mekik şınav her akşam yapardım 4-5 ay kadar
    kendimce dedim ama burda verilen programlar doğrultusunda hareket etmek istiyorum tabikide
    foruma bayağı bir bakındım anlayamadığım bazı şeyler var
    ben 1.75 boy 65 kilodayım,kaç kg lık dambıllar alarak başlamalıyım

birde asıl merak ettiğim mesela her akşam çalışılıyo genelde, bu gün sayısı düzenli ama gün içersinde bi gün akşam bi gün sabah olsa bir sorun teşkil edermi?
    Ve ben işim gereği geceleri çalışıyorum gündüzleri yatıyorum,işim orta dereceli bir yorgunluk veriyor, sabah işten geldiğim zaman çalışıp yatmam mı daha uygun olur yoksa akşam işe gitmeden çalışıp sonrasında iş yerinin yolunu tutmak mı daha uygun olur,

akşam saatinde insan işten gelince 12-1 e kadar uyanık kalabaliyor ama herne kadar uykunuzu almış olsanızda gece calısıp sabah işten gelince insan yorgun ve uykusuz oluyo

iş öncesimi sonrasınımı tavsiye edersiniz şimdiden teşekkür ediyorum

2. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    hareketler için flexor hocanın yeni başlayanlar için örnek programına bakınız.dumbell seçiminizide 5-10kg set olarak alırsanız sizi idare eder.çalışma saatinizi kendiniz belirleyin önce bir çalışmaya başlayın vücut hangisine daha iyi tepki veriyorsa onu seçin.

FleXoR bunu beğendi.
  3. kupasi

kupasi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler Cloud
    flexor hocanın programları ile başlıcam tabikide
    halen araştırma içersindeyim yeni bi dumbell seti alıcam beslenme için kendime forum içersinde kendi beslenme programlarını paylaşan arkadaşlardan bi liste hazırlamaya çalışıyorum
    dediğim gibi gece çalıştığım için kafam karışıyo beslenmeyide nasıl yapıcam şaşırdım,o düzeni sağlamak zor olcak gibi ama kararlıyım

forum içersinde 5-10 kg 2. aydan sonra sanmıştım ben ilk ay daha düşük sanıyodum,iyi araştıramadım sanırım

Sayfayı Paylaş