Düz karın-ince bel

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve sterek tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sterek

sterek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben 17 yaşındayım. Daha önce hiç spor yapmamıştım bu yıl voleybol oynamaya başladım ve evde pilates-cardio karışımı bir program yaptım kendime.
    Düzgün bir fiziğim var ancak genetik olarak düz bir bele sahibim. Bende karın ve oblique çalışmalarına ağırlık verdim belim inceldi ancak istediğim kadar değil. Tabi bunun sebeblerinden biride kasları saran yağ tabakası. Ancak fazla kilo vermek istemiyorum çünkü verirsem kalçalarımdan gider.
    57 kiloyum 1.65 boyundayım. Sizce kaç kilo verip hangi egzersizlere ağırlık vermeliyim?

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Oncelikle tam olarak ne istediginizi belirtmemissiniz. Konulari biraz incelerseniz aradiginizi bulacaksiniz iyi calismalar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    Cinsiyetini belirtseydin keşke 1.65 erkekler de var forumda, kalçaları korumak istediğine göre onlardan biri değilsin.Kalçadan kaybedeceksin tabi kilo verdikçe ama 57 kilosun zaten, kaybetmeye gelmişsin buraya.Bu süreçte sana moral verecek , destek olacak hareket squat..Üzülme,eskisinden de güzel olacak.

4. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Squat 20 yas alti kisilerde boy uzamasina negatif etki yaptigi herkes tarafindan bilinir boyum yeter diyosan mukemmel bi hareket bayanlar icin yok
    Biraz daha uzama ihtimalim kalsin dersende farkli hareketler mevcut. Kazancaklarinizin yaninda kaybettiklerinizi umursamazsiniz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş