Dünyanın en çok terleyen adamı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Mersin tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mersin

Mersin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Boy: 1.80
    Kilo: 81-84
    1 aydır devam ettiğim salonda her antremanda bu şekildeyim (daha fazlası var). Normal şartlarda da aşırı terliyorum. Bacakta da 100 kg ile çalışıyorum. Bende bir gariplik mevcut.

2. samet98

samet98 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Vallaha çeken bilir abi sen gene bitek vg yapıyosun. Elimizde olan bişey degil bizim motor çok yakıyor. :D

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Şimdi fotoya ve "Bacakta da 100 kg ile çalışıyorum. Bende bir gariplik mevcut." cümlesine bakınca pek ciddi olabileceğini düşünmüyorum.

4. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    bende senin gibiyim hatta sadece spor yaparken değil durup dururken ter içinde kalıyorum , gece yatak hep ıslak

nedeni T4 hormonunun yüksek çıkması endokrinoloji bölümündeki doktor öyle söyledi

doktora gidin isterseniz.

5. Mersin

Mersin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    (90-100 kg *10)*3 set yapıyorum (toplamda ~3 ton). Normal mi bilmem ama herkül gibi adamlar benim yaptığımı ancak yapabiliyor... Ben en son 90 kg ile yapanı görebildim. Yapamıyorlar yani. Bu bahsettiğim hareket oturup bacakla havaya kaldırma hareketi. En son 100 kg var bu yüzden fazlasını deneyemedim ve bacaklarım aşırı incedir (leylek bacak).

iddiaya girersek video çekip yollayabilirim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:23 ----------

şurada vücut biraz daha belirgin. [​IMG]

Sayfayı Paylaş