düşündüğüm kombinasyon

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cexenes tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    1-optimum %100 whey protein
    2-animal stack2
    3-ultimate nutrution kre-alkalyn 120 tb.
    4-arginine ornithine lysine 99 kapsül
    7 aydır ara vermeden yapıyorum daha evvelde spor geçmişim var haftada 4 gün çalışıyorum beslenmeme dikkat ediyorum işe dahi yumurtamı tavuğumu götürüyorum 6 öğün yemeye gayret ediyorum tuz,şeker kullanmıyorum yağ alımınada dikkat ediyorum.
    ölçülerim:boy 1.78 kilo 73
    bel 88
    kol 36-37
    göğüs 105
    Şu anda yaz aylarına giriyoruz istediğim hacimi tam olarak yapamadım ama bel kısmımdaki az yağıda eritip six pack görünüme kavuşmak istiyorum zaten istediğim çok fazla bir hacim değil bacaklarımı zayıf görüyorum bu bölgeye ağırlık veriyorum.Şimdi ben sadece 1 kg whey protein kullandım bu zamana kadar supplementler konusunda bilgim var ama tecrübe olmadığından seçimde zorlanıyorum ve önemli bir nokta olarak yaşım 40 bu yüzden arginin ornithin gibi aminolara yönlendim yaş itibari ile yorgunluk hissediyorum zaman zaman, çalışma sistemimi 3x12 ye çevirdim bastığım kiloları %70 düşürdüm bu beni biraz zorladığından takviye almam gerekiyor bilgili arkadaşların yardım ve önerilerini bekliyorum herkese teşekkürler.

2. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Supplementleri bugün alıyorum bi yardım alamadım ama artık ben bunları kullandıktan sonra sonuçları yazarım belki birilerine faydası dokunur, sadece okuyanlarada teşekkürler.

3. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Cexenes, yaz ayı 6 packs düşünceyile ilgili bir izlenim vermesi açısından kendi ölçülerimi vereyim.

Karşılaştırma yapman çok kolay olacak çünkü boylarımız hemen hemen aynı. Ben 1,77'yim. 74 kiloyum, yanlız belim 82-83.

Senin boyun 1,78; fakat kilon 73 olmasına rağmen belin 88.

Bu da demektir ki baya yağ fazlan var 6 packs için.

Ben şuan %12 civarı yağ oranımla karın kaslarımı görebiliyorum. %10 civarında çok daha net olacaklar.

Bunların söylememin sebebi "bel çevremdeki az yağ" diye nitelendirdiğin kısmın aslında az olmadığına dikkat çekmek.

Bu bağlamda kombineni tekrar gözden geçirmelisin, çünkü yaptığın kombine daha çok hacime yönelik.

İşin içine 6 packs girince hacim biraz yaş iş oluyor.

Tabiki senin kararın.

İyi sporlar.

Son düzenleme: 29 Nisan 2009
    cexenes bunu beğendi.
  4. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    amacım zaten senin gibi bi ölçüye gelebilmek hiç kardiyo yapmadan 93 ten 88 oldu başka hiç bi yerimde yağlanma yok bel çevresinden başka, sanki çok uzak değil gibi geliyor bana üst karın kaslarım hafiften belli şu ölçü kaybederim derdiyle sıkı diyet yapmadım diyet ve kardiyoyu birlikte yapınca sanırım iki ay içinde bu iş olur.Birde bu kombineyi yapmaktaki amacım definisyon:)

5. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    bence kombinasyonunuza BCAA'yı da eklemekte fayda var. Sabah kalkar kalkmaz, antremandan 1 saat önce, antrenman sonrasında Whey proteini aldıktan 45 dk sonra kulanıyorum. Yağ yakma döneminde kas kaybını min. indirmek için etkili olduğunu düşünüyorum...

cexenes bunu beğendi.
  6. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    hepsinden vageçip sadece amino kullanmaya karar verdim ve aldım başkada bi şey kullanmıycam içine girdikçe kafam iyice karışıyor en iyisi biraz daha zaman geçsin

Sayfayı Paylaş