Düşük Kiloya Rağmen Yağlı Göğüs

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Discrepancy tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Discrepancy

Discrepancy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Kış döneminde 4 aylık sıkı bir diyet - spor programına girdim fazla kilom olmamasına rağmen. Tek isteğim göğüs ve göbek bölgemdeki yağlardan kurtulup fit bir görünüme kavuşmaktı.

Tüm bu programı evde yaptım. Beslenmeme çok dikkat ettim, sağlıksız yağları, abur cubur, kızarma ne varsa bıraktım ve hiç aksatmadan spor yaptım (her gün 40 dakika kardiyo dahil)

Bunun sonucunda 7 kilo verdim, göbeğim düzleşmeye başladı, göğüs bölgem yine yağlı olsa da azıcık iyileşme vardı.

Son iki aydır kardiyo yapmıyorum. Haftanın üç dört günü birer saat yürüyorum, beslenmeme pek dikkat etmiyorum. Yani evde ne yapılırsa kızartma, tatlı çok olmamak kaydıyla yiyorum. Sadece birkaç kilo aldım ama göğüs bölgem spor ve diyete rağmen düzelmeyecek gibi.

Atletsiz tişört giyemiyorum, hemen belli oluyor ve çok rahatsız oluyorum.
    Ama bu yaşadığım jinekomasti değil, sadece yağlanma.

Bu arada boy: 170, kilo: 63

Önerilerinizi dinliyorum, okuduğunuz için teşekkürler.

2. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba, erkeklerde olan jinekomasti sorunu olabilir göğüslerinizde, resim yüklerseniz eğer daha sağlıklı bir yorumda bulunabilir arkadaşlar. En iyisi bir doktora gözükmek.

Sayfayı Paylaş