Düşük kalorili şok diyetlerin zararları

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lionss tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    günlük 700 ile 1000 kalori arasında geçen bi diyet listesini 30 gün sürdürmenin bi zararı olurmu ? bu aralar 800 kalorilik bi diyet uyguluyorum açlık flan hissetmiyorum yemek saatlerine kadar tok tutuyor ama dışardan bakınca çok saglıksız görünüyor örnegin bu sabah kahvaltım
    2 yumurta 1 salata

Öglen
    1 kase çorba 1 salata

Akşam
    1 tabak çorba
    1 kase salata

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  3. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Aslında böyle sorular sormam gerçekten saçma oldugunu bende biliyorum forumda bi çok kez bu konu hakkında konuşuldugunuda biliyorum hatta açtıgım başlıklardada sormuştum ama geçenlerde birisiyle konuştum spor ve diyet yaparak 2 ayda 14 kilo verdigini söyledi inanmadım önceki fotoları varmış cep telefonunu çıkarıp onları gösterdi bende merak ettim o yüzden sordum hatta saglık konusunuda sordum baya güldü sonra dedi sence saglık sorunum olsa bu salonda olurmuydum bende gülüp haklısın dedim

4. murat90

murat90 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Öğlen akşam protein almalisin ayrıca boyun ve kilonda bu kalori olayında etkilidir..

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    günlük 2500 2900 arası kalori almam gerekiyor ama kola cips çikolata flan derken 3000 3500 civarına çıkıyordu ona ragmen kiloyu korumaya devam ediyordum 3 4 aydır 80 kiloda sarıyıyorum bu aralar diyete girdim gögüste yaglanma var göbekte yakında bagımsızlıgını ilan edecek artık dur demenin zamanı geldi sanırım

6. murat90

murat90 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Bu kadar kalori ile kilonu koruduysan düzenli beslenerek şekeri , basit karbolari ve sağlıksız yağları birakarak zayıflayabilirsin.Ana en az yine de 1500 den altta bir diyet uygulaman seni sagligindan eder ve küçülürsün ama yeteri kadar pro alamadığın icin yine yağlı bir vücudun olur.

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    28 gün içerisinde 32285 kaloriyi yakmam lazım günlük 1500 gibi eksiye giriyorum ondan sonra vucut geliştirmeye yeniden başlayacm bi ara bi konu açmıştım 4 ayda 8 aylık gelişim diye bunu istememin tek sebebi bu kiloyu verdikten sonra eski halimle dalga geçenlere iyi bi cevap vermek onun için gögüs gibi göze batan kas gruplarını haftada 2 kere çalıştırıcam bu diyetten sonra protein diyeti uygulacam temin bi tane tasarladım buradan aldıgım görüşlere göre kalori miktarı az geliyor 2300 kalorilik bi diyet listesi hazırlacam her ögüne koyabildigim kadar protein koyucam yani 28 gün sonra protein agırlıklı beslenmeye başlayacam bu diyette eksik olan protein diyet sonunda falası ile karşılanıcak :D

8. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kilo verirsiin ama kas proteinlerinden gider kilo. Asiri az kalori alımından dolayi metabolizman yavaşlar yaģ yakamazsin. Zayif sıska bir vücudun ama yaģli bir vucudun olur. Zayif ve yaģli bir insan olursun

Lionss bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş