Dövme için gereken şartlar

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve ahmetsakar tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. ahmetsakar

ahmetsakar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar yaşım 17 6 aydır fıtness yapıyorum ve ıkı kolumun arkasına yanı dırsegımın ustune dovme yaptırıcam sızce bu sorun olurmu cıldıme,vucut gelıstırmeme,yada bızamandan sonra seklı bozulkurmu ama dusunuyorumkı bozulmaz cunku dırsegımın ustu ve bu yaptırıcagım dovme bır yazı. her kolumdakı 2 dovmede 2 kelımeden olusuyor az yer kaplıcak yanı .ılerkı zamanlarda orasının seklı bozulurmu bıglıerınızı sunarsanız mutlu olurum tsekkurler

2. msariozkan

msariozkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kas olarak geliştiğinde dövme de genişliyor zaten ama ben de bu korkumdan dolayı vücudumun istediğim şekle gelmesini bekliyorum.

3. Emre35_

Emre35_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abartılı gelişme olmadıktan sonra hiç bir sorun olmuyor bende de var.her ay kolların 3-4 cm artmıcagına göre sorun yok.ama kilolu biri diyet yapıp hızlı kilo verirse bozulma ihtimali çok yüksek

4. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Benim sol kolumun dirsekten omuz dahil komple dövme.Çok aşırı gelişmezsen dövmede bir bozulma olmayacaktır.Zaten dirsek diyosun orda kas yok bişey olmaz yani :D

Ama ben dövme yaptırmanı tavsiye etmiyorum 17 yaşında yaptırdığın 21 22 yaşında çok saçma gelebiliyor benim başıma geldi ordan biliyorum.

Constance bunu beğendi.
  5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Maşallah bi 5 sene sonra herkes 10 yaşındayım nereme dövme yaptırmalıyım konusu açar artık

6. NcpFzlAkn

NcpFzlAkn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    denizci
    Yer:
    çanakkale
    dövme yaptırırken çok iyi düşün daha yaşın çok genç ilerleyen yaşlarda polislik subaylık vs bir meslek seçmek istediğin zaman önüne engel olucak ve vazgeçmek zorunda kalıcaksın bir süre sonra görüntüsünden sıkılıp keşke yaptırmasaydım diyeceksin.yaptıracaksan dahi kol bölgene yaptırma ki çabuk sıkılma ve bir gün yapıcağın meslekte önüne sorunlar çıkaracağınıda aklından çıkarma

7. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Çok aşırı gelişmedikçe veya çok aşırı kilo vermedikçe dövme bozulmaz. Ama üstte yazılalar gibi dövme için yaşın çok genç. Şimdiki fikirlerin ileride çok saçma gelebilir. Vücudunda ömür boyu taşıyacağın desen ya da yazı için fikirlerinin iice oturmasını beklersen daha iyi olur.

Ben de senin gibi nerdeyse 16 yaşından beri dövme yaptırmak istiyordum. O yaşlardaki metalci gençlik gazı ile aklımda hep kuru kafalı vb dövmeler vardı. İyi ki o zaman yaptırmamışım yoksa şimdi çok çocuk işi duracaktı o dövmeler.

Kendime uygunu deseni bulmam ve yaptırmaya kesin karar vermem anca 30 yaşında oldu :)

8. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    hem hevesini gider içinde kalmasın hem de ileride pişman olma...geçici dövme yaptır....

9. sewinch_87

sewinch_87 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Yaptır rahatla gerisi gelicektir zaten önemli olan dövmecinin kullandığı boyalar ve dövmecinin sanatı döveni iyi seçmelisin.

10. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Eğer 50 cm kol yapmayı düşünmüyorsan bir sorun olmaz

Sayfayı Paylaş